!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Malý Pivovar v Klášteru Hradiště nad Jizerou
Ubytování

Hotel Malý Pivovar v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Hotel Malý Pivovar v Klášter poskytuje komfortní pokoje vybavené stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Působí velice útulně a měl by uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky.
Historické prostory areálu Hotelu Malý Pivovar spadají podle některých dochovaných informací do poloviny 12. století, kdy si tuto lokalitu vybral řád cisterciáků ke stavbě svého monstrózního kláštera, dnes pivovaru Klášter. Z této doby také pochází podzemní prostory restaurace Skála, jež volně navazují na hotel, a které byly ručně vytesány do skály právě mnichy, stavějícími zmiňovaný klášter. Hotel disponuje celkem 48 lůžky ve 23 nekuřáckých pokojích ve dvou podlažích.

Rekonstrukce a výstavba hotelu do dnešní podoby probíhala v letech 2012 až 2014. Při ní se maximálně dbalo na zachování historické předlohy, a to od původních historických kleneb s pískovcovými sloupy až po klenby s kovanými lustry v hotelové restauraci. Architektonickou zajímavostí je i původní dřevěná konstrukce hotelové části, která je podepřena dřevěnými sloupy z celých kmenů. Celý ráz hotelu podtrhují nádherné kované prvky mistra kovářského.

Jednotlivé pokoje jsou vybaveny prostornými postelemi s možností jejich oddělení (twin), minibarem, trezorem, LCD televizorem s velkou úhlopříčkou a Wi-Fi připojením. Moderně a zároveň stylově zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebříček na ručníky, fén, velké umyvadlo a zrcadlo s LED osvětlením.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Malý Pivovar Klášter

Klášter Hradiště nad Jizerou 22
294 15 Klášter Hradiště nad Jizerou
Tel.:
+420 702 136 980
Tel.:
+420 725 569 025
Email:
recepce@hotelmaly...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotelmalypivo...
WWW:
www.restauraceska...
GPS:
50,525103 14,947407
 
Region:
Český ráj
Oblast:
Český ráj
 

Vstupné

Poznámka:Cena za 2 lůžkový pokoj pro dvě osoby: 2 900 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Skála v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Restaurace Skála v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Klášter Hradiště nad Jizerou, Český ráj
Podzámecká restaurace Mnichovo Hradiště

Podzámecká restaurace Mnichovo Hradiště

Mnichovo Hradiště, Český ráj
Hotel U Hroznu Mnichovo Hradiště

Hotel U Hroznu Mnichovo Hradiště

Mnichovo Hradiště, Český ráj