!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Hand in Hand - speciální víkendové konverzační kurzy pro rodiče s dětmi

Hand in Hand - speciální víkendové konverzační kurzy pro rodiče s dětmi

Zážitky
Speciální víkendové konverzační kurz pro rodiče s dětmi od osmi let. Jeho hlavním cílem je rozvoj slovní zásoby a zvýšení sebevědomí v používání jazyka jak u dospělých, tak u dětí.
Chcete strávit příjemný víkend se svými dětmi a učit se při tom anglicky? Série víkendových kurzů Hand in Hand je ideální kombinace - angličtina a víkend s dětmi. Konverzační kurzy, které začínají vždy v pátek v 17:00 a končí v neděli v 17:00 prospějí vám i vašim dětem.

Kruzy pořádá institut pro zrychlené učení Hampson, specializovaný na velmi intenzivní internátní kurzy angličtiny. Úspěšnost je dána netradičním způsobem zážitkového učení, úzkou specializací, dlouhodobými zkušenostmi a tím, že děláme svoji práci rádi. Vzdělávání je naším jediným předmětem činnosti. Věnujeme mu tak veškerou svoji energii už od roku 1989.

Kurzy se konají stranou od civilizace, v Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově – na starém statku, který jsme zrekonstruovali speciálně pro potřeby našeho způsobu velmi intenzivního vzdělávání. Studenti se zde pod jednou střechou učí i jsou ubytováni. V klidném prostředí, jako stvořeném pro intenzivní výuku pořádáme zejména týdenní a třídenní intenzivní internátní kurzy angličtiny. V nabídce kurzů na Ptýrově najdete i motivační workshopy.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Skála v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Restaurace Skála v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Klášter Hradiště nad Jizerou, Český ráj
Hotel Malý Pivovar v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Hotel Malý Pivovar v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Klášter Hradiště nad Jizerou, Český ráj
Restaurace U Kvapilů

Restaurace U Kvapilů

Mnichovo Hradiště, Český ráj