!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Příměstské branně-sportovní kempy 2020
Příměstské branně-sportovní kempy 2020
"> Příměstské branně-sportovní kempy 2020
6.7.
17.7.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Příměstské branně-sportovní kempy 2020

Kdy 6. červenec 2020 7:3017. červenec 2020 16:00
Příměstské branně-sportovní kempy" pro děti z Plané nad Lužnicí, Sezimova Ústí, Tábora a okolí. Aktivity příměstského kempu v Plané nad Lužnicí budou probíhat na sportovištích v Plané nad Lužnicí a okolí.
Aktivity příměstského kempu v Sezimově Ústí budou probíhat na sportovištích v Sezimově Ústí a okolí, a některé sportovní aktivity mohou být i v okolí Tábora.

Rodiče mohou děti přivést na místo srazu od 7:30 do 8:00 hod a odpoledne si je vyzvednout v 16:00-16:30 hod. Starší děti mohou ráno přijít na místo srazu a odpoledne odejít samy pouze s písemným souhlasem podepsaným jedním z rodičů. Každý den je pro děti připraven bohatý program. (Sportovní pohybová příprava, sportovní trénink, atletická příprava, základy práce s mapou a jiné branně sportovní aktivity.) Děti jsou rozděleny do více skupin podle věku a případně podle dovednosti a zdatnosti.

V případě, že některá aktivita je pro dítě nevhodná, je nahrazená jinou činností. Při příznivém počasí tráví děti čas venku (pod dohledem trenérů a instruktorů). V případě nepříznivého počasí bude zajištěna varianta krytého sportoviště.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 1. 2020