Úvod > Co chcete dělat? > Romantik hotel Eleonora v Táboře
Ubytování

Romantik hotel Eleonora v Táboře

Romantik hotel Eleonora se nachází v původní budově nově zrekonstruovaných městských lázní, na břehu řeky Lužnice, přímo pod historickými hradbami, cca 10 min. chůze od historického centra města a nedaleko rekreační zóny rybníku Jordán.
Romantik hotel Eleonora se nachází u řeky Lužnice, 10 minut chůze od historického centra Tábora, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bar, terasu a zahradu s výhledem na řeku a na město. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené parkoviště.

Převážná většina pokojů je vybavena vanou. V některých je sprchový kout. V pokojích naleznete televizi, telefon, trezor a  již zmíněnou WiFi. Většina pokojů má balkón či přístup na terasu, odkud se naskýtá překrásný pohled na řeku Lužnici a město Tábor. Hotel je vybaven výtahem.

Hotelovým hostům je vždy k dispozici snídaně, dále pak v rozmezí provozní doby recepce služby baru a kavárny s nabídkou malých snacků a dezertů.
 
Hotelová restaurace se nachází v zimní zahradě, ze které si užijete dechberoucí výhled na řeku a panorama města. Vybírat můžete z nabídky menu, které nejlépe lahodí vašim chuťovým buňkám. Prvotřídní kvalita jídel je dána pečlivým výběrem těch nejčerstvějších surovin, zpracovaných s důrazem na zachování osobitých chutí a vůní. Těšit se můžete na hotelový bar a kavárnu s nabídkou lehkého občerstvení a sladkých zákusků.

V roce 2020 se Romantik hotel Eleonora umístil na 1. místě, jako absolutní vítěz v soutěži Czech Hotel Awards.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí