Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > (Před)svatojánská v Rudolfinu s tajemným koncertem České filharmonie
(Před)svatojánská v Rudolfinu s tajemným koncertem České filharmonie
Akce pro děti

(Před)svatojánská v Rudolfinu s tajemným koncertem České filharmonie

O svatojánské noci se otvírají dveře kouzlům. A v čarovném lese se koná velký sněm pohádkových bytostí. Zlá čarodějnice už ovšem plánuje, jak všechno překazí. Co se stane a kdo nakonec pohádky zachrání? Podaří se to velkému šéfkouzelníkovi Bělokněžníkovi?
Pokračování úspěšného pohádkového příběhu s Jiřím Bělohlávkem v legendární roli šéfkouzelníka Bělokněžníka a s Pavlem Tesařem jako průvodcem. Pro děti připravujeme také speciální hudební dílničky, které se budou konat v prostorách Rudolfina. Bližší informace o těchto workshopech získáte na ceskafilharmonie.cz (přímo u „(Před)svatojánské“) anebo při nákupu vstupenek.

Česká filharmonie
Jiří Bělohlávek dirigent
Pavel Tesař vypravěč
Klára Boudalová scénář

Pro děti od 5 do 10 let.

Provozovatel

Česká filharmonie

Palachovo náměstí
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 606 616 531
Email:
lucie.manourova@c...
WWW:
www.ceskafilharmo...
GPS:
50,089527 14,415315
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Snížená cena: 120 Kč

Poznámka:Prodej v pokladně v Rudolfinu a on-line.

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Christmas Night Run 2022 Praha

Charitativní vánoční zážitkový běh. Nezapomeňte na červenou čepici "Santa", můžete zakopupit v den akce.
Praha 1, Praha

Dny Bohuslava Martinů 2022

Festival pořádaný Nadací Bohuslava Martinů.
Praha 1, Praha

Oskarová hudba E. W. Korngolda

Mimořádně talentovaný brněnský rodák Erich Wolfgang Korngold se zapsal do dějin přede­vším jako zakladatel charakteristického žánru hollywoodské filmové hudby, z jehož odkazu dodnes čerpají mnozí skladatelé včetně legendárního Johna Williamse.
Praha 1, Praha

Psáno pro SOČR: Martin Smolka

Symfonický orchestr Českého rozhlasu pra­videlně objednává skladby od současných au­torů a uvádí je ve světové premiéře.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Rudolfinum – budova dvou múz a sídlo České filharmonie

V 19. století postrádala Praha opravdu reprezentativní i kapacitou vyhovující prostory pro potřeby symfonického orchestru a pro umístění obrazárny. Proto vznikl záměr postavit budovu, která by tyto dvě potřeby uspokojila a zároveň by ilustrovala ekonomický i kulturní rozvoj českého národa.
Praha 1, Praha

Uměleckoprůmyslové museum v Praze

Uměleckoprůmyslové museum v Praze je po rekonstrukci opět otevřeno pro veřejnost. Nabízí třikrát větší výstavní prostor než před rekonstrukcí a moderní zázemí pro návštěvníky. Poprvé v historii je přístupná také zahrada muzea.
Praha 1, Praha

S vodníkem na Kampu – zábavná prohlídka pro celou rodinu

Pojďte se na chvíli proměnit na vodnickou rodinku a prozkoumejte při tom ostrov Kampu, Malou Stranu, Karlův most a samozřejmě Vltavu! Prohlídka je určena pro rodiny s dětmi od 4 do 12 let a zabývá se především legendami, spojenými s Vltavou, Karlovým mostem a vodou vůbec.
Praha 1, Praha

Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové

Galerie UM (dříve Galerie VŠUP) byla zřízena roku 2000 a od roku 2001 zde probíhá pravidelný výstavní provoz.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Café Rudolfinum

Kavárna s krásným interiérem nabízí snídaňové menu, studené a teplé pokrmy, dezerty, alkoholické a nealkoholické nápoje. Hosté mohou využít nabídky cateringových služeb v prostorách Rudolfina. Po rekonstrukci kavárna otevřela v únonu 2017.
Praha 1, Praha

Marina Ristorante – lodní restaurace na Alšově nábřeží v Praze

Tato "plovoucí restaurace" se nachází na obří lodi, která se dělí na spodní a horní palubu, odkud je krásný výhled na Pražský hrad a Karlův most. Kotvíí u Alšova nábřeží na Praze 1.
Praha 1, Praha

Hotel Four Seasons na Praze 1

Pětihvězdičkový hotel Four Seasons se nachází na břehu řeky Vltavy, jen několik kroků od Karlova mostu a pokoje nabízí ten nejlepší výhled na Pražský hrad. Hotel je v historickém centru vás nadchne magickou atmosférou místa a zároveň vysokým standardem poskytovaných služeb.
Praha 1, Praha

Restaurace Mlýnec – gastronomické zážitky nedaleko Karlova mostu

Čeká na vás nejlepší místo v Praze a netušený kulinářský zážitek. Mlýnec je nejmladší restaurací společnosti Zátiší Catering Group s vyhlášenou mezinárodní kuchyní Marka Purkarta.
Praha 1, Praha