Úvod > Kalendář akcí > Prague Open Dance Festival

Prague Open Dance Festival

Kdy 13. září 2019 19:00 - 15. září 2019 23:00 Sportovní akce
Světové taneční soutěže série WDSF World Open, kde se top světové páry utkají o body do světového žebříčku. Sportovní tanec v té nejvyšší úrovni, nenechte si tento souboj utéct.
Prague Open Dance Festival (PODF) je největší mezinárodní taneční soutěž v České republice, která se bude konat 13. - 15. září 2019 v nádherných prostorech Fora Karlín. U příležitosti 15. výročí jsme založili novou tradici a to v podobě jedinečné opening night, která tento rok proběhne 13. září a nese název NINE.

Hlavním vrcholem NINE budou show 9 tanečních mistrů světa a Evropy ve standardních a latinskoamerických tancích. Program bude obohacený o moderní akrobatické vystoupení a o krásný hlas zpěvačky Dashy. Navíc v průběhu večera dostanete možnost zatančit si i vy. Celým večerem Vás provede moderátorská dvojice Jaroslav Kuneš a Petra Kostovčíková. Event s obsazením tanečních párů těchto kvalit nemá v celé Evropě obdoby.

Mezinárodní soutěž PODF snad již ani není třeba představovat. Každoročně se do srdce Evropy, do Prahy, sjede na téměř 1000 tanečních párů z celého světa, kde bojujíc o cenné body do světového žebříčku.
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 8. 2019