Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Plzeňské hotelové noci
Vyberte si jeden ze 17 hotelů a využijte také zvýhodněných nebo volných vstupů do turistických cílů, které jsou součástí balíčků. A pokud bydlíte v Plzni a okolí, staňte se turisty ve svém vlastním městě a zažijte ho trochu jinak, třeba si dopřejte degustační menu v některém z hotelů.
Toužíte nocovat jako Marlene Dietrich nebo Gérard Depardieu v hotelu s více než stoletou historií a nádechem první republiky? Podívejte se, kde se psaly dějiny plzeňského piva, najezte se v restauraci, která funguje téměř 400 let nebo si užijte výhled na katedrálu sv. Bartoloměje ze střešního baru. Dali byste raději přednost moderním, designově vybaveným hotelům se stylovými pokoji či sálajícím krbem v lobby baru? Obdivujte za svitu měsíce výhled na plzeňské Benátky nebo rovnou na panorama celého města. Dopřejte tělu zasloužený odpočinek po dni plném objevování v privátní vířivce, sauně či rovnou v pivní koupeli. No, nezní to jako pohádkový plzeňský víkend? Podívejte se na přehled zapojených hotelů a vyberte si pro sebe to pravé ořechové.

K pobytovým balíčkům dostanete 25% slevu na prohlídku Plzeňského Prazdroje nebo volný vstup do Pivovarského muzea. Zdarma se podíváte do Loosových interiérů  a obdržíte poukaz na volný vstup do muzea Patton Memorial Pilsen nebo Západočeské galerie.
 

Avenue Pallova 28

Příjemné ubytování v komfortně zařízeném čtyřhvězdičkovém hotelu v srdci Plzně, vedle parku Mlýnská strouha a 600 m od Doosan Arény, kde sídlí plzeňská Viktorka. Moderní hotel je vybaven různými typy pokojů a pyšní se nádherným výhledem na centrum města. V hotelu nechybí lobby bar ani bufetové snídaně.
Ubytování pro 2 osoby, parkování v garáži, lahev vína na pokoj.
 • 1 noc 1 600,-
 • 2 noci 3 200,-
 

Hotel Central

Přímo na náměstí Republiky stával původní Arnoldovský dům, později hostinec, který navštěvovali městští radní a další vznešení hosté. Původní budova byla zbourána a vznikl zde nový hotel Ural, později hotel Central. Nabízí wellness se saunou, párou a vířivkou. Na střeše se nachází café bar Terraza s krásným výhledem.
Ubytování pro 2 osoby, večeře, wellness a sleva v restauraci nebo kavárně.
 • 1 noc 2 590,-
 • 2 noci 3 990,-
 

Hotel Continental 

Hotel s více než stoletou historií v centru města, jež ukrývá tajemství původních majitelů. Ubytování ve stylově zařízených pokojích s dobovým nábytkem s výhledem na sadový okruh, ve kterých nocovali známé osobnosti jako Marlene Dietrich nebo Gérard Depardieu. Restaurace a kavárna s nádechem první republiky.
Ubytování pro 2 osoby, horký nápoj v kavárně, lahev vína a vody na pokoj.
 • 1 noc 2 090,-
 • 2 noci 3 780,-


Courtyard by Marriott Pilsen

Komfortní ubytování v centru města, pár minut od náměstí Republiky nebo Pivovarského muzea. Luxusně vybavené pokoje a apartmány s krásným výhledem na Mlýnskou strouhu, centrum města nebo Štruncovy sady. Výhledy si užijete i z fitness centra v 6. patře. Čtyřchodová večeře pro 2 s lahví vína či Prosecca: 1 300,-
Ubytování pro 2 osoby, večeře, fitness, parkování.
 • 1 noc 1 975,-
 • 2 noci 3 950,-


Green Gondola 

Hotel najdete nedaleko náměstí Republiky, v klidné části u Mlýnské strouhy, které se přezdívá plzeňské Benátky. Restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni, ale i raw a paleo pokrmy. V hotelu si užijete i relaxaci ve wellness s privátní saunou a vířivkou. Degustační tříchodové menu pro dvě osoby: 1 180,-
Ubytování pro 2 osoby, privátní wellness, masáž, večeře v hodnotě 800,-.
 • 2 noci 5 590,-
 

ibis Plzeň

Hotel vzdálený pouhých 10 minut od centra Plzně Vás nadchne svou klidnou lokalitou a rozlehlou zahradou. Plně zatemněné a odhlučněné pokoje nabízí plnohodnotný odpočinek, který lze obohatit českou i zahraniční gastronomií v nově zrekonstruované restauraci. Ubytování pro 2 osoby, v balíčku na 2 noci tříchodová večeře (polopenze).
 • 1 noc 1 550,- 
 • 2 noci 3 900,-


Hotel Panorama

V příjemné lokalitě u Košuteckého jezírka a parku, zrekonstruovaný rodinný hotel vhodný pro sólo cestovatele i dvojice. Restaurace s venkovní terasou a výhledem na panorama města. Součástí je wellness centrum – pára, sauna, hydromasážní vany. Ubytování pro 2 osoby, uvítací lahev Prosecca, privátní wellness.
 • 1 noc 1 890,-
 • 2 noci 3 780,-


Parkhotel 

Hotel a významné kongresové centrum nedaleko Borského parku vzniklo na místě původního golfového hřiště. Nabízí kvalitní ubytování ve 150 pokojích. Hosté mají k dispozici restauraci a lobby bar a další doplňkové služby jako fitness a privátní wellness centrum (vířivka, sauna, pára) či 11 tenisových kurtů. Tříchodové menu v restauraci Zimní zahrada dle nabídky: 390,-/os. Ubytování pro 2, večeře, fitness, v balíčku na 2 noci 1 hod tenisu v hale.
 • 1 noc 2 190,-
 • 2 noci 4 380,-


Hotel Plzeň

Tříhvězdičkový hotel vzdálený 5 minut pěšky od centra města. Disponuje celkem 38 pokoji a apartmány. Součástí hotelu je restaurace, v jeho okolí ale najdete i mnoho dalších možností, kam na jídlo nebo na drink. Jen pár kroků od hotelu můžete obdivovat Velkou synagogu, nakupovat v OC Plzeň Plaza nebo se projít podél řeky Mže. Ubytování pro 2 osoby, 30% sleva v hotelové restauraci.
 • 1 noc 1 850,-
 • 2 noci 3 700,-


Hotel Primavera

Rodinný hotel a kongresové centrum na okraji Plzně, v klidné městské čtvrti Plzeň – Bručná. Disponuje 94 pokoji, nabízí restauraci s letní terasou a vinárnou. Přes Černice je to kousek do Starého Plzence nebo na hrad Radyně. Nedaleko hotelu je také nákupní centrum Olympia s multikinem Cinestar.
Ubytování pro 2 osoby, tříchodová večeře s přípitkem.
 • 1 noc 2 290,-
 • 2 noci 4 580,-


Purkmistr – Pivovarský dvůr Plzeň

V městské části Černice, v prostředí vesnické návsi se nachází minipivovar a hotel Purkmistr. Hosté mohou využít prohlídky pivovaru a pivní lázně (koupele, masáže, wellness). Ubytování ve 32 pokojích, restaurace s autentickými měděnými kotli na vaření piva. Možnost ochutnávky čerstvě načepovaného piva Purkmistr.
Ubytování pro 2, pivní koupel, privátní wellness, káva a dezert, prohlídka pivovaru.
 • 2 noci 5 390,-
 

Hotel Trend

Klidný rodinný hotel nedaleko centra města nabízí ubytování v pokojích až pro šest osob. Snídani je možné si užít na terase s výhledem na město. V těsné blízkosti hotelu je zábavní a nákupní centrum Plaza, multikino a mnoho restaurací. Ubytování pro 2 osoby s překvapením v minibaru.
 • 2 noci 4 300,-


U Gigantu – Wellness Penzion Plzeň

V klidné okrajové části Plzně, necelé 3 km od centra města. Nabízí různé typy ubytování, možnost snídaně v restauraci mimo objekt. Hosté mají k dispozici wellness – soukromou finskou saunu, infrasaunu a hydromasážní vany. Od penzionu je to cca 500 m k řece Radbuze, podél které se dá pěknou procházkou dojít do Borského parku a k vodní nádrži České údolí. Ubytování pro 2 osoby, wellness, 2x večeře pro dvě osoby.
 • 2 noci 4 500,-


Hotel U Pramenů

Hotel vznikl přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870. Klidná lokalita, snadná dostupnost historického centra. Moderní design hotelu se prolíná s původní architekturou 19. století. Ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Součástí je restaurace, venkovní dětské hřiště, finská sauna a hydromasáž, možnost degustace vína.
Tříchodové menu pro dva s lahví vína dle výběru: 990,-
Ubytování pro 2 osoby, tříchodová večeře, privátní sauna.
 • 1 noc 2 200,-
 • 2 noci 4 600,-


Penzion U Salzmannů

Penzion se nachází v historickém jádru města, 30 m od náměstí Republiky. Je situován ve zrekonstruované budově ze 17. století. Od roku 1637 zde funguje restaurace, nejstarší v Plzni, která dnes nabízí českou kuchyni, místní speciality a nepasterizované pivo Pilsner Urquell. Ubytování pro 2 osoby, parkování, lahev vína na pokoj, 30% sleva na večeři.
 • 1 noc 1 690,-
 • 2 noci 3 380,-


Hotel Victoria

Komfortní ubytování vzdálené 10 minut od centra ve zrekonstruovaném měšťanském domě z počátku 20. století. Hotel disponuje 61 pokoji a apartmány, součástí je restaurace a bar. Hosté mají k dispozici fitness, saunu a masáže. Nachází se zde i dobíjecí stanice pro elektromobily.
Ubytování s polopenzí pro 2 osoby.
 • 1 noc 1 790,-
 • 2 noci 3 580,-


Vienna House Easy Pilsen

Moderní městský hotel přímo naproti plzeňskému pivovaru, nedaleko hlavního nádraží i centra města. Ubytování ve 144 komfortně zařízených pokojích a apartmánech. Do centra města pohodlně dojdete pěšky kolem pivovaru a přes městské parky. Slunná restaurace Sunlight a stylový lobby bar s krbem, dále fitness & wellness klub se saunou, parní saunou a masážemi. Ubytování s polopenzí pro 2, balíček na 1 noc obsahuje vstup do fitness, balíček na 2 noci obsahuje lahev sektu na pokoj a welcome drink.
 • 1 noc 1 599,-
 • 2 noci 2 798,-

Provozovatel

Plzeň – TURISMUS

náměstí Republiky 41
301 00 Plzeň
Tel.:
+420 378 035 330
Email:
info@visitplzen.eu
WWW:
https://www.visit...
WWW:
https://www.visit...
GPS:
49,748231 13,377452
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Město:
Plzeň
Tipy na výlet:
Plzeň a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Komentované prohlídky katedrály sv. Bartoloměje v Plzni

Katedrála sv. Bartoloměje prošla celkovou rekonstrukcí, díky níž interiér katedrály výrazně omládl a zkrásněl. Vznikla i nová podkrovní expozice, kam se návštěvníci dříve neměli možnost podívat. Komentované prohlídky se konají pravidelně každou sobotu a úterý v 16:00 a 17:30.
Plzeň, Plzeňský kraj

Komentovaná prohlídka – To nejlepší z Plzně

V centru Plzně se zorientujete snadno i díky tomu, že Plzeňská věž převyšuje kopce, jak se zpívá ve známé písničce. Pokud byste se ale chtěli o jednotlivých památkách a nádherných historických domech dozvědět víc, máte každou sobotu možnost se zúčastnit komentované prohlídky centra.
Plzeň, Plzeňský kraj

Komentovaná prohlídka – To nejlepší z Plzně

V centru Plzně se zorientujete snadno i díky tomu, že Plzeňská věž převyšuje kopce, jak se zpívá ve známé písničce. Pokud byste se ale chtěli o jednotlivých památkách a nádherných historických domech dozvědět víc, máte každou sobotu možnost se zúčastnit komentované prohlídky centra.
Plzeň, Plzeňský kraj

Letní stezka Industry Open

S letní stezkou Industry Open se letos podíváte na místa, kam se běžně nedostanete. Stezka otevírá technické památky i firmy a výrobní závody v Plzni a Plzeňském kraji. Těšit se můžete jak na komentované prohlídky tak i exkurze do výroby. K letní sezoně Industry Open patří i výlety do okolí.
Plzeň, Plzeňský kraj

Výstava fotografií Santiniho odkaz Plzeňsku

Panelová výstava prezentuje snímky z cenného fotoarchivu plzeňského územního pracoviště NPÚ, a to včetně několika nejstarších, pocházejících z roku 1960. Černobílé fotografie doplňují současné snímky.
Plzeň, Plzeňský kraj

Přednáška Bodlák a meč – Poběžovice za Coudenhovů

Přednáška.
Plzeň, Plzeňský kraj

Industriální stezka Plzní – objevte industriální zajímavosti Plzně a Plzeňského kraje

S Industry Open se vydáte za poznáním industriálního dědictví plzeňského regionu, o němž se všeobecně ví hlavně to, že je spjat s pivem. Nechte se přesvědčit, že to zdaleka není všechno. Industriální stezka sdružuje soubor technických památek a industriálních zajímavostí v Plzni a Plzeňském kraji.
Plzeň, Plzeňský kraj

Loosovy interiéry v Plzni – cenné bohatství evropské architektury 20. století

Adolf Loos (1870–1933) je považován za nejvýznamnějšího středoevropského architekta první třetiny 20. století a přímého předchůdce moderní architektury. Na přelomu 20. a 30. let často pobýval v Plzni a realizoval zde přestavbu několika interiérů.
Plzeň, Plzeňský kraj

Prohlídky historického centra Plzně s průvodcem

V centru Plzně se zorientujete snadno i díky tomu, že Plzeňská věž převyšuje kopce, jak se zpívá ve známé písničce. Pokud byste se ale chtěli o jednotlivých památkách a nádherných historických domech dozvědět víc, máte každou sobotu možnost se zúčastnit komentované prohlídky centra.
Plzeň, Plzeňský kraj

Moderní kašny na náměstí Republiky v Plzni

Ojedinělé objekty kašen podle návrhu architekta Ondřeje Císlera propojují současnost s tradicí v historickém kontextu náměstí. Do nádrží z černé čínské žuly padá voda z pozlacených chrličů, které symbolizují anděla, chrtici a velblouda, motivy z plzeňského znaku.
Plzeň, Plzeňský kraj

Sigmondova naučná stezka u Plzně

Trasa dlouhá sedm kilometrů je nenáročná a vede převážně lesnatým terénem po upravených cestách rekreační oblastí Bolevecké rybníky. Je na ní patnáct zastavení, která upozorňují nejen na přírodní zajímavosti.
Plzeň, Plzeňský kraj

Městská památková rezervace Plzeň

Plzeňské historické jádro bylo prohlášeno nařízením vlády městskou památkovou rezervací dne 19. dubna 1989. Plzeň se tak dostala do výsostného klubu nejvýznamnějších měst České republiky. MPR vymezuje linie bývalých hradeb, jež v 2. polovině 19. století ustoupily zeleni městských sadů.
Plzeň, Plzeňský kraj

Galerie Jiřího Trnky – Unie výtvarných umělců v Plzni

Galerie Jiřího Trnky je výstavní síní občanského sdružení Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti.
Plzeň, Plzeňský kraj

Galerie města Plzně

Galerie města Plzně se nachází v centru Plzně na náměstí Republiky a je součástí komplexu radničních budov. Galerie nabízí bohaté spektrum současného umění, přitom hlavním kritériem výběru je vysoká kvalita.
Plzeň, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pension v Solní v Plzni

Ubytování v centru Plzně v atraktivním historickém domě.
Plzeň, Plzeňský kraj

Terraza Plzeň

Zastavte se na lahodné drinky, vynikající kávu, domácí dezerty, víno od producenta filmového hitu "3 bobule" a světově proslulé čepované pivo z Plzně. Vychutnejte si jedinečný pohled na centrum Plzně z ptačí perspektivy!
Plzeň, Plzeňský kraj

Hotel Central Plzeň

Hotel Central s výhledem na Náměstí Republiky v Plzni. Nabízí restauraci podávající českou a mezinárodní kuchyni, wellness a fitness centrum.
Plzeň, Plzeňský kraj

Kolombina

Kolombina rozdávala radost už před 30 lety, kdy rodiče Jitky Štáhlichové postavili auto se zmrzlinou na klatovské náměstí. A stojí tam dodnes. Jitka v roce 2016 navázala na jejich receptury, v Itálii i zmrzlinu studovala.
Plzeň, Plzeňský kraj

Restaurace Lékárna

Nová restaurace v centru Plzně, s dokonale ošetřeným tankovým pivem, rakousko-českou kuchyní a ochotným, proškoleným personálem.
Plzeň, Plzeňský kraj

Vienna House Easy by Wyndham Pilsen

Poznejte Plzeň, hlavní město českého piva. Pro objevování krás historického centra města je Vienna House Easy by Wyndham ideálním výchozím bodem. Světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj se nachází přímo naproti hotelu a za několik minut chůze se dostanete do centra města.
Plzeň, Plzeňský kraj

Restaurace U Salzmannů v Plzni

Zveme vás k návštěvě nejstarší plzeňské pivnice, jejíž historie sahá až do 17. století.
Plzeň, Plzeňský kraj

Supa Supa – polévkárna v Plzni

Město Plzeň se může pochlubit prvním podnikem svého druhu. Jedná se o polévkové bistro, které nabízí široké spektrum pokrmů. A to jak tradičních českých, tak i s nádechem exotiky.
Plzeň, Plzeňský kraj