Úvod > Kalendář akcí > Pilníkovo pozdní odpoledne

Pilníkovo pozdní odpoledne

Kdy 18. červenec 2020 16:00 - 19:30 Sportovní akce
Freestyle motokros, veleskoky na trampolíně, hudební vystoupení, ukázka Thaiboxu nebo soutěže pro děti. Takové jsou hlavní body 14. ročníku „Pilníkova pozdního odpoledne.“ Tradiční adrenalinová akce se uskuteční již v sobotu v tréninkovém areálu ŽPSV v Čerčanech od 16:00 hodin.
DATUM: sobota 18. 7. 2020
ČAS: od 16:00 hod. až 19:00 hod.
MÍSTO: Čerčany (u Prahy) v areálu firmy ŽPSV.
PLÁN: užít si extrémní, sportovní, dětský den a skvěle se pobavit!

Čtrnáct let! Srdcovku freestylového motokrosaře Petra Piláta čeká další ročník extrémní zábavy, na kterou mohou přijít do Čerčan všichni milovníci parádních triků, vysokých skoků i výfukových výparů.

Pilníkovo pozdní odpoledne je opět tady! :) Díky COVID-19 jsem stále dlouhou dobu nevěděl, zda letos Pilníkovo pozdní odpoledne vůbec bude, ale nakonec jsem se do toho pustil a jsem za to moc rád! Kvůli koroně jsme museli letos udělat pár změn, ale věřím, že to nám nezabrání tomu, abychom si tuto akci pořádně užili! 

CANA VSTUPENKY: 150,- KČ ( pro děti i dospělé ) Musíme dodržet počet lidí na akci, tak proto každý musí mít vstupenku.

A na co se můžete těšit? O Freestyle Motocross se postarají nejen čeští skokani, ale dorazí i Italská špička! Pilníkovo pozdní odpoledne bude ostrým testem i pro malé svěřence Petra Piláta. V jeho FMX junior akademii vyrůstají nové hvězdičky, které mohou v budoucnu světu ukázat, jak září Česko.

O zábavu nebude nouze! Fanoušky rozhýbou salta kolínských gymnastů Flyingboys. Gymnastiku a parkour těch nejmenších nám předvede tým GYMPYŠ. O pořádek se postarají bojovníci Hanuman gym Praha pod vedením trenéra Petra Macháčka, z jejichž ukázek MMA & Muay Thai (thajského boxu) se bude návštěvníkům tajit dech. 
 
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Marmelády Šafránka

Marmelády Šafránka

Čerčany, Střední Čechy
Švejk restaurant u Zimů

Švejk restaurant u Zimů

Benešov, Střední Čechy