Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Páni kluci Festival hraní pro malé i velké kluky!
Páni kluci Festival hraní pro malé i velké kluky!
Akce pro děti

Páni kluci Festival hraní pro malé i velké kluky!

Doražte na dvoudenní rodinný Festival hraní pro malé i velké kluky pořádaný časopisem ABC v Národním zemědělském muzeu v Praze. Uvidíte nejnovější technologie, vědecká bádání a zažijte neobyčejná dobrodružství.
Dvoudenní rodinný festival časopisu abc v prostorách Národního zemědělského muzea v Praze na Letné. Ábíčko je časopis pro zvídavé děti, které se nebojí žádného dobrodružství. A přesně takový je i náš festival. Pro všechny hravé děti i dospělé je připravena spousta zábavy ve vnitřních i venkovních prostorách muzea. Vyzkoušíte si drony a další RC hračky, virtuální realitu i vědecké experimenty, naučíte se tunit počítač, stanete se archeologem, herním vývojářem či konstruktérem robotů. Čekají vás ale i sportovní disciplíny. A na pódiu našeho časopisu pojede během celého festivalu pásmo zajímavých přednášek.

Provozovatel

Czech News Center

Komunardů 1584/42
190 00 Praha 9
Tel.:
+420 225 977 111
Tel.:
+420 225 977 111
Email:
jitka.sevcikova@c...
WWW:
https://www.pani-...
GPS:
50,105798 14,450237
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

Snížená cena: 50 Kč

Rodinné vstupné: zdarma

Poznámka:Vstup pro děti zdarma Pro dospělé zvýhodněné vstupné 50 Kč

 

Časová náročnost

7,0 hodin

 
 

Výstava ... lepší architektura i život

Panelová výstava (nejen) o funkcionalistické vile ve Velvarské ulici č. 1. Byla postavena pro podnikatele židovského původu Ing. František Leo Perutz podle návrhu Ernsta Mühlsteina a Victora Fürtha v roce 1937. Nyní čeká na svou rekonstrukci, aby zde vzniklo Centrum Romů a Sintů v Praze
Praha 6, Praha

V okamžiku

Luboš Soukup: Skandinávské imprese . Vít Kříšťan: Mandala, suita pro klavír, zpěv a rozšířený orchestr.
Praha 7, Praha

Grafika pro sociální sítě

Přijďte na workshop Grafiky pro sociální sítě a naučte se, jak pomocí několika grafických vychytávek zaujmout na sociálních sítích.
Praha 7, Praha

Robo-párty s Codey Rocky

Codey Rocky je robůtek ideální pro seznámení se se základy programování. Ovládá se totiž pomocí blokového jazyku, kde samotné programování je tak jednoduché, jako skládat puzzle.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Holešovický měšťanský pivovar

Pivovar zde byl postaven v roce 1895 a pivo pod názvem Měšťan vařil až do roku 1998. Areál pivovaru dnes slouží jako administrativní komplex.
Praha 7, Praha

Půjčovna hausbótů v Praze

Pronájmy obytných motorových lodí, jachet a hausbótů, které můžete řídit bez jakéhokoliv průkazu nebo zkoušek. Staňte se opravdovým kapitánem! Plná výbava, komfortní plavidla, jedinečné zažitky za kormidlem.
Praha 7, Praha

Centrum současného umění DOX

Centrum současného umění DOX v Praze je nezávislou mezioborovou platformou pro současné české a mezinárodní umění, architekturu a design.
Praha 7, Praha

Mecca – nejlepší párty v Praze

Mecca – oblíbený taneční klub v pražské čtvrti Holešovicích, který přitahuje špičkové DJe z celého světa se specializuje na house a jeho různé odnože. House v Mecce míchali už takové osobnosti a uskupení jako Armand van Helden, Bob Sinclair, Copyright, David Morales, Deep Dish či Markus Schulz.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Phill's Twenty7

Dokonale promyšlený a do puntíku vyladěný interiér, tak vypadá kavárna Phill's Twenty7, která se nachází v pražských Holešovicích. Interiér a designová světla Neverending Glory navrhli Jan Plecháč a Henry Wielgus. Cihlové stěny, TON a Stockist židle dokonale doplňují industriální prvky.
Praha 7, Praha

The Eatery

Kuchyň je naším jevištěm. Posaďte se a nechte se unést skvělým gastronomickým a vizuálním představením.
Praha 7, Praha

Kavárna Kontejner v Holešovicích

Na Ortenově náměstí najdete neobyčejnou kavárnu složenou z lodních kontejnerů. Kavárna Kontejner, jak se příhodně místo jmenuje nabízí bohatý výběr kávy, slané i sladké dobroty a vařím zde i obědy.
Praha 7, Praha

Bitcoin Coffee

Bitcoin Coffee v bývalé průmyslové oblasti v Holešovicích, je open source kavárnou, místem pro otevřené setkávání a diskuzi. Servírují zde pouze výběrovou kávu, tedy tu, o kterou je maximálně pečováno od kávového keře, až po pražení v předních evropských pražírnách.
Praha 7, Praha