Úvod > Co chcete dělat? > Mecca – nejlepší párty v Praze
Kultura

Mecca – nejlepší párty v Praze

Mecca – oblíbený taneční klub v pražské čtvrti Holešovicích, který přitahuje špičkové DJe z celého světa se specializuje na house a jeho různé odnože. House v Mecce míchali už takové osobnosti a uskupení jako Armand van Helden, Bob Sinclair, Copyright, David Morales, Deep Dish či Markus Schulz.
Mecca je skutečným poutním místem všech milovníků nočního života! Taneční hudba tu pravidelně zní až do brzkých ranních hodin, takže si ji tu můžete užít skutečně naplno. Mecca má prostorný elegantní tmavý interiér, kterému dominují blyštivé lustry, masivní bar a dlouhé bílé sedačky.

V září roku 2012 byla v klubu dokončena několikaměsíční rekonstrukce a bez nadsázky se dá říci, že z původního klubu kromě názvu nezbyl kámen na kameni. Klub po rekonstrukci doznal zásadních změn viditelných doslova na každém kroku. Mezi ty nejpodstatnější patří nová image klubu, stylový interiér, zajímavý a kreativní program, cenově dostupná politika, servis na špičkové úrovni, akustika celého prostoru s inovovaným zvukovým systémem Funktion One, světelný park nebo téměř dvojnásobná kapacita. A to všechno pro vytvoření světové klubové atmosféry.
 

Ubytování a restaurace v okolí

Phill's Twenty7

Phill's Twenty7

Praha 7, Praha
Bitcoin Coffee

Bitcoin Coffee

Praha 7, Praha
The Eatery

The Eatery

Praha 7, Praha