Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Oslavte konec prázdnin ve sportovním duchu v Akordu
Sportovní akce

Oslavte konec prázdnin ve sportovním duchu v Akordu

V prostorách DK Akord a jeho bezprostředním okolí bude přichystán pestrý program pro všechny – amatéry i zkušené nadšence, pro děti i mládež, pro rodinné i smíšené týmy či jen pro zvědavé diváky sledující sport jen z povzdálí. Seznámení se zajímavostmi a novinek z oblasti sportu.

Oslavte konec prázdnin ve sportovním duchu Ostrava je město sportu, a proto se letos s Hlavními prázdninami rozloučíme v AKORDu úplně jinak, než bývá v našem kulturním stánku zvykem. Na sobotu 30. 08. 2014 od 11:00 hodin jsme si pro diváky připravili velkou oslavu. Oslavu konce prázdnin, oslavu radosti z pohybu, oslavu sportu, oslavu zábavy a setkání. 

V prostorách DK Akord a jeho bezprostředním okolí bude přichystán pestrý program pro všechny – amatéry i zkušené nadšence, pro děti i mládež, pro rodinné i smíšené týmy či jen pro zvědavé diváky sledující sport jen z povzdálí. Porci zábavy a sportu, která půjde skrze všechny generace, jsme přichystali v rámci festivalu – Sport Akord Fest. Tento zábavný a pro některé i sportovní den si užije opravdu každý.

Návštěvníci se dozvědí spoustu zajímavostí a novinek z oblasti sportu, sportovní výživy, seznámí se s novými, netradičními sporty, které si přímo na místě budou moci i rovnou vyzkoušet. Zahrají si např. lidský stolní fotbal, discgolf, indoor curling, kubb, kroket, zatančí na tanečních podložkách, zajezdí si v naší in-line školičce a budou-li chtít, zažijí i mnohé další…

Na podiu se v průběhu celého dne vystřídají zajímavé osobnosti, show a sportovní exhibice. Pro soutěživé typy je připravena soutěž o ceny. K vidění, osahání a vyzkoušení bude též atraktivní sportovní vybavení a náčiní. Účastníci Sport Akord Festu si poslední prázdninovou sobotu před Akordem nejen aktivně zasportují, ale představí se jim i různé sportovní oddíly, kluby, kroužky a získají tak tipy jak aktivně vyplnit svůj volný čas – ať už u sebe či u svých potomků.

Sportovně-kulturní akci završí koncerty pod záštitou Letního festivalu, a to kapela Už jsme doma s populárními písničkami ze seriálu Krysáci a den plný zážitků den uzavře Pavel Dodo Doležal & band. Přijďte se s námi rozloučit s prázdninami, zahrát si a pobavit se.

Provozovatel

Dk Akord

náměstí SNP 1
700 30 Ostrava-Jih
Tel.:
+420 725 059 550
Email:
l.bergerova@dk-ak...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
dk-akord.cz/
GPS:
49,791015 18,238533
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

9,0 hodin

 
 

Formula Student Ostrava – Svět techniky v Ostravě

Hlavními výstavními kousky jsou dva monoposty z univerzitních dílen.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

32 vrcholů Beskyd

Máš rád výzvy a chceš poznat pohoří Beskyd? Tak teď jedna velká výzva stojí právě před tebou! Ulož si seznam 32 vrcholů Beskyd, vyjdi kopec, zapiš si datum a čas a hurá na další kopec. Máš na to celý rok a pořadí je jen na tobě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Colours of Ostrava 2023 – multižánrový hudební festival

20. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava se koná 19. – 22. července 2023, kdy opět proběhne s rozsáhlým programem v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ostrava zpívá gospel

9. ročník projektu Ostrava zpívá gospel.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Akord – dům kultury v Ostravě Zábřehu

Dům kultury v Ostravě-Zábřehu je místem kulturních a společenských zážitků, přátelských setkání, místo přinášející zábavu, vzdělání i odpočinek a relaxaci. Stojí již od roku 1959 a každoročně připravuje nepřeberné množství kulturních, vzdělávacích, zábavných pořadů i mimořádných projektů.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Taneční škola Chlopčík v Ostravě

Taneční škola Chlopčík staví svou činnost na maximální profesionalitě, přátelském a kamarádském přístupu tanečních mistrů. Samozřejmostí a také podstatným faktem je, že Zdeněk a Brigita Chlopčíkovi jsou skutečně jedinými lektory, s kterými se v lekcích potkáte.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Masáže v ostravském Centru Rodinka

Klasická zdravotní masáž, manuální lymfatická masáž, havajská masáž Lomi Lomi a těhotenská masáž v nových prostorách, hlídání dětí v průběhu masáží školeným personálem, prostory s kompletním zázemím. V Centru Rodinka jsou zaměřeni především na děti.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

IP Studio zdraví – relaxační centrum v Ostravě

V relaxačním centru IP Studio zdraví v Ostravě-Zábřehu si můžete dopřát odpočinek po celodenním shonu a námaze, ale i omladit své tělo a nabrat nové síly. Vyzkoušet můžete např. infrasaunu, balneo terapii a zábaly, přístrojovou lymfodrenáž, fyzioterapii, různé druhy koupelí a masáží.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Akord nabízí ubytování v Ostravě

Hotel Akord nabízí ubytování v klidné části Ostravy. Moderně zařízené pokoje byly zrekonstruovány v roce 2014. Hotel nabízí komfort a pohodlí v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v bezprostřední blízkosti najdete lesopark Bělský les, Aquapark.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Best Western hotel Vista Ostrava

Kompletně zrekonstruovaný Best Western Hotel Vista nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánský Restaurant Buena Vista, nové konferenční sály a profesionální a osobní přístup k hostům, zpříjemní Váš pobyt v Ostravě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Clarion Congress Hotel Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava vám nabízí pod jednou střechou vše, co na svých cestách potřebujete. Klidné pokoje, restauraci, parkování, rozsáhlé wellness centrum a zasedací prostory.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Minipivovar Pikard na zámku Zábřeh v Ostravě

Zámecký minipivovar Pikard v Zábřehu byl obnoven v letech 2004-2007. Tradice vaření piva zde byla dokladována již v roce 1652. Později byla vzhledem k pohnuté historii celého objektu přerušena.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj