Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Taneční škola Chlopčík v Ostravě
Zážitky

Taneční škola Chlopčík v Ostravě

Taneční škola Chlopčík staví svou činnost na maximální profesionalitě, přátelském a kamarádském přístupu tanečních mistrů. Samozřejmostí a také podstatným faktem je, že Zdeněk a Brigita Chlopčíkovi jsou skutečně jedinými lektory, s kterými se v lekcích potkáte.
Od zahájení činnosti Taneční školy Chlopčík v roce 1991 absolvovalo základní taneční kurzy k letošnímu roku více než 21 000 studentů. Z těchto absolventů ještě více jak 3 900 jich navštěvovalo pokračovací taneční. Od roku 1996 pořádáme také pravidelně taneční pro manželské a přátelské páry.

Nejprve to byly jen základní kurzy a od roku 1999 i kurzy pro pokročilé. Ve všech nabízených kurzech se k dnešnímu datu vystřídalo přes 3 100 párů. V současné době máme šest různých výkonostních úrovní kurzů. Za 30 let působení taneční školy přitom nevynechal taneční mistr Zdeněk Chlopčík jedinou lekci.
 

Středoškolské taneční

Skvělá zábava na úrovni. Chcete se bavit? Přijďte mezi nás. Ničeho se nebojte! Základní taneční jsou i pro vás, kteří si myslíte, že se tančit nenaučíte, že jste dřeva.

Pokračovací
Pokud rádi tančíte a tanec vás baví, jsou pokračovací taneční skvělou šancí pro vás. Tyhle taneční jsou absolutní pecka.
 

Manželské a přátelské páry

Základní
Opravdu není čeho se bát. Tanec je jen zábava, pojďte se i vy bavit. Taneční lekce se vám stanou příjemným zpestřením pracovního týdne. Ve všech lekcích zažijete spoustu legrace a zábavy.
 
Mírně pokročilí
Už víte, že vás tanec baví a chcete se zlepšit a vytančit? Tento taneční kurz je určen pro všechny absolventy jakýchkoliv základních tanečních.
 
Pokročilí Silver
A jdeme dále. Tančit se dá celý život. A vás to baví! Taneční kurzy jsou určené pro absolventy  Pokročilých Bronz tanečních.

Pokročilí Gold
Bez tance to už nejde, naplno jste mu propadli a hlavně té skvělé atmosféře každé lekce. Už se všichni známe a víme, že se umíme bavit a veselit.
 
Super pokročilí
Víte, že nikde jinde si tak dobře nezatančíte a že stále se učíte něco nového. Někteří z vás již 16 let a stále vás to baví. A to je TANEC. Kamarádi, jsme tu pro vás a jsme tady s vámi.
 
Pokročilí Bronz
Kurz je určen pro absolventy Mírně pokročilých kurzů. 
 

Individuální lekce

Časově se vám pokusíme přizpůsobit a pokud máte své volné prostory k lekcím, přijedeme za vámi.
Cena: 5.000 Kč/60 minut.

Provozovatel

Taneční škola Chlopčík

nám. SNP 2012/1
700 30 Ostrava
Tel.:
+420 603 484 362
Email:
chlopcik@tanec-os...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.tanec...
GPS:
49,791102 18,238530
 
Region:
Moravskoslezský kraj
Oblast:
Ostrava a okolí
Město:
Ostrava
Tipy na výlet:
Ostrava a okolí
 

Vstupné

Poznámka:ceny se liší dle jednotlivých kurzů, cca 5000 - 5800 Kč/kurz

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Formula Student Ostrava – Svět techniky v Ostravě

Hlavními výstavními kousky jsou dva monoposty z univerzitních dílen.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

32 vrcholů Beskyd

Máš rád výzvy a chceš poznat pohoří Beskyd? Tak teď jedna velká výzva stojí právě před tebou! Ulož si seznam 32 vrcholů Beskyd, vyjdi kopec, zapiš si datum a čas a hurá na další kopec. Máš na to celý rok a pořadí je jen na tobě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Colours of Ostrava 2023 – multižánrový hudební festival

20. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava se koná 19. – 22. července 2023, kdy opět proběhne s rozsáhlým programem v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ostrava zpívá gospel

9. ročník projektu Ostrava zpívá gospel.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Akord – dům kultury v Ostravě Zábřehu

Dům kultury v Ostravě-Zábřehu je místem kulturních a společenských zážitků, přátelských setkání, místo přinášející zábavu, vzdělání i odpočinek a relaxaci. Stojí již od roku 1959 a každoročně připravuje nepřeberné množství kulturních, vzdělávacích, zábavných pořadů i mimořádných projektů.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Masáže v ostravském Centru Rodinka

Klasická zdravotní masáž, manuální lymfatická masáž, havajská masáž Lomi Lomi a těhotenská masáž v nových prostorách, hlídání dětí v průběhu masáží školeným personálem, prostory s kompletním zázemím. V Centru Rodinka jsou zaměřeni především na děti.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

IP Studio zdraví – relaxační centrum v Ostravě

V relaxačním centru IP Studio zdraví v Ostravě-Zábřehu si můžete dopřát odpočinek po celodenním shonu a námaze, ale i omladit své tělo a nabrat nové síly. Vyzkoušet můžete např. infrasaunu, balneo terapii a zábaly, přístrojovou lymfodrenáž, fyzioterapii, různé druhy koupelí a masáží.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Bungee jumping z jeřábu v Ostravě

Se stoupáním po schodech na jeřáb stoupá i tep a adrenalin se začíná hlásit o slovo. Za pár chvil zjistíte, jaké je to skočit volným pádem z 50 metrů. Těch pár vteřin, kdy poletíte střemhlav k zemi, se bude zdát jako věčnost. Jakmile se ale zhoupnete na laně, čeká vás euforie, která se nedá popsat.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Akord nabízí ubytování v Ostravě

Hotel Akord nabízí ubytování v klidné části Ostravy. Moderně zařízené pokoje byly zrekonstruovány v roce 2014. Hotel nabízí komfort a pohodlí v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v bezprostřední blízkosti najdete lesopark Bělský les, Aquapark.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Best Western hotel Vista Ostrava

Kompletně zrekonstruovaný Best Western Hotel Vista nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánský Restaurant Buena Vista, nové konferenční sály a profesionální a osobní přístup k hostům, zpříjemní Váš pobyt v Ostravě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Clarion Congress Hotel Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava vám nabízí pod jednou střechou vše, co na svých cestách potřebujete. Klidné pokoje, restauraci, parkování, rozsáhlé wellness centrum a zasedací prostory.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Minipivovar Pikard na zámku Zábřeh v Ostravě

Zámecký minipivovar Pikard v Zábřehu byl obnoven v letech 2004-2007. Tradice vaření piva zde byla dokladována již v roce 1652. Později byla vzhledem k pohnuté historii celého objektu přerušena.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj