Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Taneční škola Chlopčík v Ostravě
Zážitky

Taneční škola Chlopčík v Ostravě

Taneční škola Chlopčík staví svou činnost na maximální profesionalitě, přátelském a kamarádském přístupu tanečních mistrů. Samozřejmostí a také podstatným faktem je, že Zdeněk a Brigita Chlopčíkovi jsou skutečně jedinými lektory, s kterými se v lekcích potkáte.
Od zahájení činnosti Taneční školy Chlopčík v roce 1991 absolvovalo základní taneční kurzy k letošnímu roku více než 21 000 studentů. Z těchto absolventů ještě více jak 3 900 jich navštěvovalo pokračovací taneční. Od roku 1996 pořádáme také pravidelně taneční pro manželské a přátelské páry.

Nejprve to byly jen základní kurzy a od roku 1999 i kurzy pro pokročilé. Ve všech nabízených kurzech se k dnešnímu datu vystřídalo přes 3 100 párů. V současné době máme šest různých výkonostních úrovní kurzů. Za 30 let působení taneční školy přitom nevynechal taneční mistr Zdeněk Chlopčík jedinou lekci.
 

Středoškolské taneční

Skvělá zábava na úrovni. Chcete se bavit? Přijďte mezi nás. Ničeho se nebojte! Základní taneční jsou i pro vás, kteří si myslíte, že se tančit nenaučíte, že jste dřeva.

Pokračovací
Pokud rádi tančíte a tanec vás baví, jsou pokračovací taneční skvělou šancí pro vás. Tyhle taneční jsou absolutní pecka.
 

Manželské a přátelské páry

Základní
Opravdu není čeho se bát. Tanec je jen zábava, pojďte se i vy bavit. Taneční lekce se vám stanou příjemným zpestřením pracovního týdne. Ve všech lekcích zažijete spoustu legrace a zábavy.
 
Mírně pokročilí
Už víte, že vás tanec baví a chcete se zlepšit a vytančit? Tento taneční kurz je určen pro všechny absolventy jakýchkoliv základních tanečních.
 
Pokročilí Silver
A jdeme dále. Tančit se dá celý život. A vás to baví! Taneční kurzy jsou určené pro absolventy  Pokročilých Bronz tanečních.

Pokročilí Gold
Bez tance to už nejde, naplno jste mu propadli a hlavně té skvělé atmosféře každé lekce. Už se všichni známe a víme, že se umíme bavit a veselit.
 
Super pokročilí
Víte, že nikde jinde si tak dobře nezatančíte a že stále se učíte něco nového. Někteří z vás již 16 let a stále vás to baví. A to je TANEC. Kamarádi, jsme tu pro vás a jsme tady s vámi.
 
Pokročilí Bronz
Kurz je určen pro absolventy Mírně pokročilých kurzů. 
 

Individuální lekce

Časově se vám pokusíme přizpůsobit a pokud máte své volné prostory k lekcím, přijedeme za vámi.
Cena: 5.000 Kč/60 minut.

Provozovatel

Taneční škola Chlopčík

nám. SNP 2012/1
700 30 Ostrava
Tel.:
+420 603 484 362
Email:
chlopcik@tanec-os...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.tanec...
GPS:
49,791102 18,238530
 
Region:
Moravskoslezský kraj
Oblast:
Ostrava a okolí
Město:
Ostrava
Tipy na výlet:
Ostrava a okolí
 

Cena

Poznámka:ceny se liší dle jednotlivých kurzů, cca 5000 - 5800 Kč/kurz

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Aktuality

Královský košt Ostrava

Pultová degustace vín je organizována systémem all inclusiv, který umožňuje návštěvníkům ochutnat maximální množství vzorků.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Nejlepší Krátké Animované Filmy – Anishort Festival

Nejlepší krátké animované filmy z celého světa! Filmy oceněné na mezinárodních festivalech. Mix různých animačních technik, žánrů a příběhů. Celkem 16 nejlepších animací z 8 zemí.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Expediční kamera – Ostrava

Nejlepší cestovatelské filmy v Ostravě!
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Mezinárodní folklorní festival Folklor bez hranic Ostrava

Cílem festivalu je obohatit a zpříjemnit letní dny obyvatelům a návštěvníkům města Ostravy vystoupeními rozličných českých i zahraničních folklorních souborů. Najdete nás v různých městských obvodech a to jak v sídlištní zástavbě, tak i v blízkosti nákupních center.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Cyklobus Jeseníky: Karlova Studánka – Malá Morávka – Ovčárna

Cyklobusy jsou v Jeseníkách běžné autobusové linky určené především pro přepravu cykloturistů s jízdními koly a pěších turistů, ale i všech ostatních cestujících. Cyklobus 885 z Karlovy Studánky na Ovčárnu jede po celý rok.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

100 let Velké Ostravy

Putovní výstava z dílny Archivu města Ostravy, která je v průběhu oslav postupně k vidění na Nové radnici a na různých místech 5 městských obvodů, na kterých se rozkládalo 7 zakladatelských obcí Velké Ostravy.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024

Pořadatelem 87. světového šampionátu v ledním hokeji je v roce 2024 Česká republika. Mistrovství se bude konat od 10. do 26. května v Praze a Ostravě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Velikonoce na jihu

Nenechte si ujít oslavu Velikonoc na náměstí Ostrava–Jih. Vedle velikonočního jarmarku na vás čeká bohatý doprovodný program v podobě hudebních a tanečních vystoupení, ukázky tradičních řemesel či jarmarečního kejklování.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Akord – dům kultury v Ostravě Zábřehu

Dům kultury v Ostravě-Zábřehu je místem kulturních a společenských zážitků, přátelských setkání, místo přinášející zábavu, vzdělání i odpočinek a relaxaci. Stojí již od roku 1959 a každoročně připravuje nepřeberné množství kulturních, vzdělávacích, zábavných pořadů i mimořádných projektů.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Masáže v ostravském Centru Rodinka

Klasická zdravotní masáž, manuální lymfatická masáž, havajská masáž Lomi Lomi a těhotenská masáž v nových prostorách, hlídání dětí v průběhu masáží školeným personálem, prostory s kompletním zázemím. V Centru Rodinka jsou zaměřeni především na děti.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

IP Studio zdraví – relaxační centrum v Ostravě

V relaxačním centru IP Studio zdraví v Ostravě-Zábřehu si můžete dopřát odpočinek po celodenním shonu a námaze, ale i omladit své tělo a nabrat nové síly. Vyzkoušet můžete např. infrasaunu, balneo terapii a zábaly, přístrojovou lymfodrenáž, fyzioterapii, různé druhy koupelí a masáží.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Vodní areál Jih v Ostravě

Vodní areál Jih nabízí množství vodních atrakcí, dvě 60 metrové skluzavky, dva 100 metrové tobogány, vířivé bazény se šplhacími sítěmi, proud divoké řeky, vodní dělo, stěnové masážní trysky, vodní a vzduchové lavice či podvodní lehátka. Léto plné zábavy pro celou rodinu!
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Bungee jumping z jeřábu v Ostravě

Se stoupáním po schodech na jeřáb stoupá i tep a adrenalin se začíná hlásit o slovo. Za pár chvil zjistíte, jaké je to skočit volným pádem z 50 metrů. Těch pár vteřin, kdy poletíte střemhlav k zemi, se bude zdát jako věčnost. Jakmile se ale zhoupnete na laně, čeká vás euforie, která se nedá popsat.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Exitgame Ostrava

Hra se odehrává v předem připraveném prostoru s věrnými kulisami za doprovodu zvukových a jiných efektů, které podtrhují celou atmosféru příběhu.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Regenerace těla a fyzioterapie v Ostravě

Rehabilitační středisko Fyzioterapie nabízí komplexní regenerační a rehabilitační služby. Po našich procedurách se může každý člověk cítit svěží a odpočatý. Smyslem naší práce je vrátit lidem v tolik uspěchané době nejen svěžest, ale i nenásilným způsobem regeneraci duševních a fyzických sil.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Trasa pro vozíčkáře Bělský les v Ostravě

Vozíčkářská trasa v Bělském lesoparku je určena pro zkušené vozíčkáře bez doprovodu. Tvoří ji okruh dlouhý 5,5 km se speciálními značkami s piktogramem invalidního vozíku.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Akord nabízí ubytování v Ostravě

Hotel Akord nabízí ubytování v klidné části Ostravy. Moderně zařízené pokoje byly zrekonstruovány v roce 2014. Hotel nabízí komfort a pohodlí v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v bezprostřední blízkosti najdete lesopark Bělský les, Aquapark.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Best Western hotel Vista Ostrava

Kompletně zrekonstruovaný Best Western Hotel Vista nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánský Restaurant Buena Vista, nové konferenční sály a profesionální a osobní přístup k hostům, zpříjemní Váš pobyt v Ostravě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Hotel Elmontex

Elmontex se nachází v klidném prostředí Ostravy – Hrabůvky s výbornou dostupností městskou hromadnou dopravou.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Clarion Congress Hotel Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava vám nabízí pod jednou střechou vše, co na svých cestách potřebujete. Klidné pokoje, restauraci, parkování, rozsáhlé wellness centrum a zasedací prostory.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Minipivovar Pikard na zámku Zábřeh v Ostravě

Zámecký minipivovar Pikard v Zábřehu byl obnoven v letech 2004-2007. Tradice vaření piva zde byla dokladována již v roce 1652. Později byla vzhledem k pohnuté historii celého objektu přerušena.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Zámek Zábřeh – komfortní ubytování a gastronomie na zámku

Opuštěné a polorozpadlé šlechtické sídlo znovu ožilo jako historická scéna pro vaše zážitky. V letech 2004-2007 byl zámek rekonstruován, aby se v září 2007 vrátil jako designový historický hotel, domácí pivovar Pikard (obnoven po 400 letech), restaurant a pivní & vinné koupele.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Pivnice Assen

Naším cílem je pozvednout českou a hlavně moravskou pivní kulturu, pomáhat podnikům s poskytováním kvalitních služeb a zprostředkovat tak jedinečný chuťový zážitek hostům pivnic a restaurací.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Rudova pekárna v Ostravě

Rudova pekárna v Ostravě si zakládá na ruční výrobě pečiva. Používá vlastní žitný kvas. Číslem jedna je zde jedinečný kvasový chléb Tartine, dále pak 100% žitný a Nopálový chléb. Oblíbené jsou i Nopálové rohlíky, klasické i vícezrnné housky nebo brusinkové bulky. Peče se ve zděné peci.
Ostrava, Moravskoslezský kraj