Úvod > Aktuality > Zábavě na Sport Akord Festu v Ostravě nikdo neodolá
V sobotu 30.08.2014 dostanete jedinecnou možnost poznat netradicní sporty
"> V sobotu 30.08.2014 dostanete jedinecnou možnost poznat netradicní sporty "> Vyhraje každý, kdo prijde "> Zábave na Sport Akord Festu nikdo neodolá, vyhraje každý, kdo prijde "> Úcastníci Sport Akord Festu si nejen zasportují a seznámí se s netradicními sporty
Zážitky

Zábavě na Sport Akord Festu v Ostravě nikdo neodolá

  • Vydáno26. srpna 2014
Víte, jakou legraci si s přáteli užijete, když se z vás na chvíli stanou figurky lidského stolního fotbalu? Už jste někdy hráli discgolf a máte představu, jaká jsou pravidla kroketu? A co teprve kubb či indoor curling? Že vám to nic neříká? Je na čase to změnit! Stačí přijít poslední prázdninovou sobotu 30.08.2014 v 11:00 hodin do Akordu v Ostravě, kde dostanete jedinečnou možnost tyto netradiční sporty s trochu exotickými názvy poznat a třeba si je rovnou i vyzkoušet.

V prostorách Domu kultury Akord a jeho bezprostředním okolí bude přichystán bohatý program pro amatéry i zkušené nadšence, pro rodinné i smíšené týmy, ale též pro pasivní sportovce či zvědavé diváky sledující sport jen z povzdálí. Porci zábavy a sportu, která jde skrze všechny generace, bude zájemcům naservírovaná v rámci festivalu – Sport Akord Fest.

Účastníci Sport Akord Festu si nejen zasportují (budou-li chtít), seznámí se s netradičními sporty, které si budou moci užít přímo na místě, dozvědí se spoustu zajímavostí z oblasti sportovní výživy, ale představí se jim i konkrétní sportovní oddíly, kluby, kroužky a jednoduše tak získají tipy na to, jak aktivně vyplnit volný čas – ať už svůj či svých potomků.  Na podiu se mezitím vystřídají zajímavé show a exhibice. K vidění a osahání bude též atraktivní sportovní vybavení či náčiní. Pro malé i velké „soutěživce“ bude připraven okruh plný her a zajímavých úkolů. Hrdinové, kteří se pustí do zápolení, budou odměněni drobnými cenami.  A nejen oni. O malý dáreček nebudou ochuzeni ani ti, kteří se přijdou jen tak kouknout z bezpečné vzdálenosti.

Celodenní akci završí koncerty pod záštitou Letního festivalu, a to kapela Už jsme doma s populárními písničkami ze seriálu Krysáci a den plný zážitků uzavře Pavel Dodo Doležal & band s oblíbenými hity v rockovém hávu.

Kulturu má Akord už v samotném názvu. A jelikož je Ostrava městem sportu, konec letních prázdnin oslaví v sobotu 30. 8. 2014 od 11:00 v Akordu tentokrát úplně nově. Netruchlete proto doma z konce prázdnin! Dorazte se s Akordem poveselit!

Hotel Akord nabízí ubytování v Ostravě

Hotel Akord nabízí ubytování v Ostravě

Hotel Akord nabízí ubytování v klidné části Ostravy. Moderně zařízené pokoje byly zrekonstruovány v roce 2014. Hotel nabízí komfort a pohodlí v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v bezprostřední blízkosti najdete lesopark Bělský les, Aquapark.

Akord – dům kultury v Ostravě Zábřehu

Akord – dům kultury v Ostravě Zábřehu

Dům kultury v Ostravě-Zábřehu je místem kulturních a společenských zážitků, přátelských setkání, místo přinášející zábavu, vzdělání i odpočinek a relaxaci. Stojí již od roku 1959 a každoročně připravuje nepřeberné množství kulturních, vzdělávacích, zábavných pořadů i mimořádných projektů.