Úvod > Kalendář akcí > Lešetínský Fašank
Lešetínský Fašank 2015
"> Lešetínský Fašank 2015 "> Lešetínský Fašank 2015 "> Lešetínský Fašank 2015 "> Lešetínský Fašank 2015 "> Lešetínský Fašank 2015
19.2.
Přidat foto
Festivaly

Lešetínský Fašank

Zveme vás na tradiční masopustní veselici v centru Zlína s vystoupením hudebních a folklorních souborů, průvodem masek, zabijačkou, ukázkou lidových řemesel, atrakcemi pro děti apod. Lešetínský Fašank se koná na třech ulicích; Lešetín I, Lešetín II a Kvítková.
Masopustní veselice, která je stále více oblíbená mezi místními obyvateli začíná od 10.00 hodin na ulici Lešetín I před Hospůdkou U Kovárny a Lešetín II na parkovišti hotelu Baltaci ve Zlíně. Ulice budou průchozí přes dvůr Hospůdky U Kovárny.

Kromě tradičního maškarního průvodu, který prochází ulicí za velké podpory tamních obyvatel, můžete shlédnout i pochovávání basy a vyhlášení soutěže o nejlepší masku. Všechny děti, které se zapojí do průvodu a přijdou v masce, dostanou dárky.

V ulicích jsou k dispozici dva pivní stany s občerstvením a dvě hudební scény, na kterých vystoupí folklorní soubory a hudební skupiny nejen ze zlínského regionu. Dále mohou návštěvníci ochutnat pravou domácí zabijačku a podívat se na práci uměleckých kovářů a jiných řemeslníků. Připraveny budou také stánky s občerstvením.
Zobrazit více

Provozovatel

Občanské sdružení "Lešetínzlín"

Lešetín I, II a Kvítková
760 01 Zlín
Tel.:
+420 605 000 200
Email:
booking@baltaci.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.ukovarny.cz
WWW:
www.baltaci.cz
GPS:
49,227374 17,673593
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí