Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Koncert skupiny Abalone v Saturninu
Hudební a divadelní akce

Koncert skupiny Abalone v Saturninu

Přijďte zapomenout na předvánoční shon a zaposlouchat se do tónů nejkrásnějších gospelů, bluegrassových fláků, swingových i trampských písní.
Tahle parta hraje především bluegrassový fláky, zabloudí ale i do gospelů, starejch trampáren nebo swingovek. Je to spolek neobyčejně slušných, krásných, inteligentních a tím pádem i velmi skromných muzikantů, kteří dokáží vykouzlit na své nástroje a huby líbezné zvonivé tóny a potěšit jimi celé široké i bližší okolí.

V blízkosti této party budete všechno možné, ale určitě se nebudete nudit. Kapela vznikla v září 2010 a krom změny mandolinisty zůstává v původním složení a snad i v plné síle. Konečně, posuďte sami.

Provozovatel

Klub Saturnin

Orebitská 5
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 603 281 028
Email:
sarka@saturnin.eu
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.saturnin.eu
GPS:
50,086272 14,446458
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Vstupné

Cena: 60 Kč

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Signal festival 2023

Jedenáctý ročník Signal Festivalu proběhne v termínu od 12. do 15. října 2023. Jeho tématem bude věda, technologie, umění a společnost. Nebudou chybět umělecké instalace, videomapingy a projekce.
Praha, Praha

Bohemian Taboo Road Show 23 – Praha

Bohemian Taboo Road Show má za cíl propojit nejrůznější profese a segmenty oborů, kteří se ve své činnosti dotýkají i oblasti se*uality, inti*ity a e*otiky a představit veřejnosti především ty tvůrce, kteří díky moderním formám cenzury a diskriminace nemohou svoji tvorbu svobodně prezentovat. 
Praha 3, Praha

Život herce

Divadelní inscenace, kterou napsal samotný osud.
Praha 8, Praha

Karlínský masopust 2023

20. ročník Karlínského masopustu. Odpoledne nabité masopustní zábavou: kapely, divadla, nejen masopustní pochoutky, karneval, průvod masek, aktivity pro děti a mnoho dalšího.
Praha 8, Praha

Aktivity v okolí

Unikněte z nukleárního bunkru

Zažijte strhující dobrodružství v atmosféře ponurých 50. let. Vloupejte se do nukleárního bunkru, vypátrejte tajné dokumenty a unikněte před agenty KGB!
Praha, Praha

Galerie Polagraph

Polagraph je prostor zaměřený na fotografii chemickou, instantní (tedy Polaroid) a klasickou analogovou.
Praha 3, Praha

Fittop Wellness Centrum Praha

K dispozici je i zkušený trenér, který nejen ochotně poradí, jak jednotlivé stroje používat, ale sestaví i individuální tréninkový plán šitý vám přesně na míru.
Praha 3, Praha

Victoria Bowling na Žižkově

Přijďte se pobavit s přáteli, rodinou nebo kolegy a zahrát si bowling s možností vyhrávat panáky. Zaměřujeme se spíše na rekreační hráče, kteří si chtějí společně zahrát a užít si zábavu nejen lámáním rekordů.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hostel Elf Praha

Hostel Elf je fenomenální hostel s živou, pulzující a nezapomenutelnou atmosférou. Vznikl v roce 2000 a patří mezi první celoročně otevřené pražské hostely. Prošel mnoha rekonstrukcemi a nyní nabízí velice pohodlné, čisté a komfortní ubytování.
Praha 3, Praha

Restaurace U sedláka na Praze 3

Moderní česká restaurace U sedláka nabízí posezení v příjemném prostředí, vynikající kuchyni vedenou špičkovým šefkuchařem, širokým sortimentem domácích nápojů a osobitý přístup týmu.
Praha 3, Praha

Apartmány Visit in Prague

Apartmány nabízejí kombinaci pohodlného a nadstandardně vybaveného ubytování za výhodné ceny, se všemi významnými pamětihodnostmi Prahy na dosah ruky.
Praha 3, Praha

Sou100 Žižkov

Samotné slovo „sousto“ evokuje v každém člověku kousek něčeho dobrého. Je to sousto výtečného jídla. Restauraci jsme otevřeli v roce 2018, tedy v roce 100. výročí založení republiky. Není to náhoda, na toto výročí navazujeme úctou k tradici a zároveň otevíráme současnou éru s moderní kuchyní.
Praha 3, Praha