Úvod > Kalendář akcí > Komentovaná prohlídka: Manifest interpretativní třídy a Inwald

Komentovaná prohlídka: Manifest interpretativní třídy a Inwald

Kdy 19. leden 2020 17:00 - 19:00 Výstavy
V rámci výstavy Class of Interpretation proběhne komentovaná prohlídka s jedním z kurátorů Václavem Jánoščíkem. Ve stejný den proběhne také komentovaná prohlídka výstavy Ondřeje Viceny Inwald.
V rámci výstavy Class of Interpretation proběhne komentovaná prohlídka s jedním z kurátorů Václavem Jánoščíkem.  Texty, historie, ideologie či kultury, ale také naše zkušenosti, úzkosti a vize – to všechno je v první řadě záležitostí interpretace. Více než kdykoli předtím jsme konfrontováni nikoli s „věcmi o sobě“, nezprostředkovanými emocemi či zjevnými pravdami, nýbrž s hyperkomplexními problémy a kontexty od ekologické apokalypsy a kapitalismu po roztříštěnou společenskou identitu.

„Bude to experiment sdílení, intelektuální intimity a neklidu - stejně tak jako celý program Class of Interpretation" zve kurátor Václav Jánoščík. 
 
Ve stejný den proběhne také komentovaná prohlídka výstavy Ondřeje Viceny Inwald. Ondřej Vicena společně s kurátorem Piotre Sikorou představí výstavu, zachycující jeho osobní pohled na továrnu, která byla po celé století součástí smíchovské krajiny, než se stala tím, čím je dnes – prostorem pro živé umění.
 
 
Vstup zdarma.  
Program: 
17:00 Manifest interpretativní třídy - komentovaná prohlídka 
18:00 Ondřej Vicena: Inwald - komentovaná prohlídka 
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 1. 2020