Úvod > Kalendář akcí > Kilometry podaných rukou v Klatovech

Kilometry podaných rukou v Klatovech

Kdy 8. listopad 2013 8:00 - 9. listopad 2013 Společenské akce
Benefiční sportovně kulturní akce v Klatovech. Přijďte se 8. listopadu pobavit, trochu zasportovat a přispět tím dobré věci. Každý kilometr se počítá!
Kilometry podaných rukou, tento název si nese benefiční akce, kterou pořádá občanské sdružení "Podej nám ruku". Cílem této akce je oslovit a následně zapojit co nejširší veřejnost. Svým sportovním výkonem na rotopedech, které pro vás budou připraveny, můžete podpořit koupi rehabilitačního přístroje i vy! Každý Vámi ujetý kilometr bude přepočítán na peníze a proplacen partnery akce. Pokud by jste chtěli přispět i jinak, než svým sportovním výkonem, budou pro Vás připravené kasičky vyhlášené veřejné sbírky a pár drobných předmětů, kterými uděláte radost svým blízkým a zároveň jejich koupí podáte pomocnou ruku klatovským handicapovaným dětem.

Akce bude probíhat v pátek a sobotu, 8. a 9. listopadu, v Klatovech na několika místech. Na pátek pro vás budou připravena 3 místa s rotopedy: Budova radnice na náměstí Míru Squashové centrum ve Fittnes clubu v Čapkově ulici Prodejna Intersportu v obchodním centru Škodovka Akce vyvrcholí v sobotu od 13 do 19 hodin v basketbalové hale Sport Clubu Klatovy. Moderátorem sobotního programu bude Martin Zach (Muž roku 2009). Dále se můžete těšit na kapely Strip Dolls a mladoboleslavské Seven. Dále na módní přehlídku, vystoupení mažoretek, tanečních skupin nebo šermdivadla Clatonia. Buďte to vy, kdo pomůže. Buďte to vy, kdo podá pomocnou ruku ve chvíli, kdy to jiní potřebují.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2013
11.7.
12.7.
Klatovská pouť 2020

Klatovská pouť 2020

Klatovy, Šumava
24.4.
25.4.
Rallye Šumava Klatovy 2020

Rallye Šumava Klatovy 2020

Klatovy, Šumava
19.2.
24.5.
Výstava

Výstava "Hygiena našich předků"

Klatovy, Šumava
19.2.
24.5.
Výstava

Výstava "Spodánky a ranošenky"

Klatovy, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí