Úvod > Kalendář akcí > Týden inovací ČR 2021
Výstavy

Týden inovací ČR 2021

  • 11. říjen 2021 – 18. říjen 2021
Ani v roce 2021 nesmí chybět největší událost v oblasti inovací v České republice – Týden inovací ČR, který proběhne 11.–18. října 2021! Těšit se můžete nejen na Hlavní událost, ale i na desítky Doprovodných událostí po celé České republice!
11. října 2021
Cubex Centrum Praha

Mezinárodní konference, inovační veletrh i odborné semináře na jednom místě – to je Hlavní událost! Letošní ročník se zaměří na post-covidový svět. Uplynulé měsíce nám otevřely možnost promyslet veškeré naše dosavadní fungování a důkladně připravit procesy a také nás samotné tak, abychom všichni činili ještě lepší rozhodnutí vzhledem k budoucnosti naší země a byznysu.

V rámci Mezinárodní konference Týdne inovací ČR se můžete těšit na tři inspirativní panely. První panel, na němž vystoupí světově uznávaný vědec s českými kořeny Václav Smil, vám ukáže, jakou roli hrají inovace v postcovidovém světě a také jak je možné je využít v rámci péče o životní prostředí. 

Zajímá vás, jak vybudovat firmu budoucnosti a úspěšně integrovat inovace, digitální transformaci a AI do firemních procesů? Pak nevynechte druhý blok. Už dnes se na vás těší například Petr Šmíd, Radek Špicar, Pavel Ohnoutka či Jacob Ringler.

Závěrečný, třetí blok vás uvede do problematiky role inovací a digitalizace při restartování postcovidové České republiky. Ani tento blok nesmí být bez odborníků na slovo vzatých – vystoupí David Ondráčka, Danuše Nerudová, Jiří Kůs, Bob Kartous nebo Petr Smejkal a Soňa Jonášová. Poslední dva si pojďme představit blíže.

Zažijte 6. ročník největší události v oblasti inovací!
 
Čerstvé novinky z oblastí inovací z České republiky i zahraničí okořeněné skvělými a inspirativními semináři – to je náš Inovační veletrh! Obzory si díky odborným seminářům budete moci rozšířit nejen přímo v pražském Cubex centru, ale nově i z pohodlí svého domova díky on-line přenosu.
Zobrazit více

Provozovatel

Cubex Centrum Praha

Na Strži 2097/63
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 728 709 000
Email:
tydeninovaci@elai.cz
Email:
rezervace@cubexce...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://tydeninov...
GPS:
50,049794 14,439630
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 4
 

Časová náročnost

5,0 hodin