Úvod > Co chcete dělat? > Moderní hotel Occidental Praha Five s nově zrekonstruovaný wellness centrem
Moderní hotel Occidental Praha Five s nově zrekonstruovaný wellness centrem
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Moderní hotel Occidental Praha Five s nově zrekonstruovaný wellness centrem

Hotel Occidental Praha Five**** nabízí skvělou polohu v blízkosti pražského historického centra, a zároveň se nachází v sousedství nové nákupní a obchodní zóny.
Ve vzdálenosti pouhých 700 metrů se nachází největší pražské obchodní centrum Nový Smíchov s více než 130 obchody známých značek a restauracemi. Hotel se nachází 200 metrů od stanice metra Anděl, která zaručuje rychlé a snadné spojení do všech zájmových míst Prahy.

Tento 4hvězdičkový hotel nabízí moderní klimatizované pokoje s minibarem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, fénem, trezorem, psacím stolem a satelitní TV s plochou obrazovkou. Součástí vybraných je navíc žehlička s žehlicím prknem, Bluetooth reproduktor a kávovar. Ve všech hotelových prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

V hotelu Occidental Praha Five se nachází restaurace Vltava, kde si hosté můžou pochutnat na chutné, zdravě koncipované bufetové snídani O!Breakfast. V příjemném prostředí B-Lounge baru se servírují snacky i teplá jídla doplněná o širokou nabídku koktejlů, vín, lokálních i mezinárodních destilátů a piva.
 
Za příplatek mohou hosté využívat nově zrekonstruované wellness centrum s finskou saunou, včetně moderně vybavené posilovny.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021