!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Occidental Praha Five

Occidental Praha Five

Ubytování
Ubytujte se v hotelu Occidental Praha Five a nechte se unést panoramatickými výhledy na město. Objevte naše prostorné, pohodlné, prosvětlené a kompletně vybavené pokoje. Hotel Occidental Praha Five se nachází 150 m od stanice metra Anděl a pouhých 8 minut od historického centra města.
Zažijte ten nejlepší odpočinek v našich pohodlných pokojích, které vám zaručí, že se budete cítit jako doma. Dokonalé zařízení pokojů vám zaručí veškeré pohodlí během vašeho pobytu. Pro všechny návštěvníky je k dispozici prostor s bezplatným připojením na internet (jak ve veřejných částech, tak na pokojích). Ve všech pokojích je klimatizace, minibar a velkoplošná televize se satelitem.

V moderním a příjemném hotelovém baru můžete ochutnat skvělé koktejly, aperitivy, saláty a sendviče. Hotel nabízí 24 hodin denně službu odvozu na letiště, fitness a saunu, vše za příplatek. Obchodní centrum Nový Smíchov a zastávky tramvaje a autobusu se nacházejí 3 minuty od hotelu.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019