Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Hypnóza jako pomocník ke zdraví
Společenské akce

Hypnóza jako pomocník ke zdraví

Máte zdravotní či psychosomatické potíže, se kterými si nevíte rady?

Veškeré tyto potíže pramení z našich myšlenek, které jsou častokrát ukryty hluboko v nás před naším vlastním vědomím. Tyto negativní myšlenky a traumata z minulosti pak mohou zásadně ovlivňovat náš současný zdravotní a psychický stav. MAM Prostor zahájil spolupráci s psychoterapeutkou Věrou Rejlovou, která mimo jiné používá metodu hypnózy pro objevení a odstranění hlubokých vnitřních traumat. Hypnózu nejčastěji využívají ženy při obtížích s otěhotněním, opakovanými potraty, problémy s dětmi, vztahovými obtížemi i problémy v práci.

Co hypnóza léčí? Psychosomatické choroby: Migrény Závislosti na návykových látkách (kouření, drogy, alkohol) Trávicí obtíže Kožní choroby (odstranění bradavic, ekzémů…) Poruchy příjmu potravy (anorexie, bulimie) Obezitu, umožňuje hubnutí a formování postavy Sexuální dysfunkce a potíže s otěhotněním Úleva od bolesti při a po lékařských zákrocích (analgetická hypnóza) Psychické potíže: Strach (např. z porodu, z náročných životních úkolů…) a další Nervozitu a stres Nízké sebevědomí a trému Obtíže při navazování kontaktů Partnerské obtíže Deprese Potíže s koncentrací a pamětí

Více informací k této metodě si můžete přečíst na stránkách psychoterapeutky Věry Rejlové. První termíny nabízíme v sobotu 27.9.2014. Do rezervace níže uveďte hodinu, kterou preferujete a my vám pošleme finální potvrzení času. Jiné dny je možné domluvit individuálně.

Provozovatel

MAM Prostor

U Teplárny 3
158 00 Praha 5
Tel.:
+420 727 877 199
Email:
katerina@brychtov...
Email:
info@mamprostor.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.mamprostor.cz
GPS:
50,064802 14,382532
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: 750 Kč

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Kurz architektury 20. století

Kde jinde si nejlépe vychutnat kurz architektury než ve vile od slavného Adolfa Loose. Tento kurz dvanácti lekcí vás provede dějinami architektury 20. století a vila samotná vás bude během přednášek inspirovat.
Praha 5, Praha

Výstava papírových betlémů Na Václavce

Největší výstava papírových betlémů v Čechách. Kostel Církve Československé husitské na Smíchově – Na Václavce 1, Praha 5.
Praha 5, Praha

Betlémy 2022 – Kostel církve Československé husitské na Smíchově

Figurový betlém z roku 1936 sboru daroval K. Görner. Dále je možné shlédnout výstavu přes 200 papírových betlémů ze soukromé sbírky od roku 1906 až po současnost (Lada, Aleš, Wénig, Kvěchová atd.).
Praha 5, Praha

Ceilí – Irská tancovačka s živou muzikou

Taneční zábava s živou muzikou pro veřejnost, děti a dospělé, tancem nepolíbené i tance znalé. Příležitost k setkání s přáteli a dalšími příznivci irské hudby a tance.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Winternitzova vila od Adolfa Loose na pražském Smíchově

Winternitzova vila slavného funkcionalistického architekta Adolfa Loose na Smíchově se otevírá veřejnosti jako galerie. Stavitelem vily byl právník Josef Winternitz, který si život v půvabném domě dlouho neužil. Spolu s dalšími členy rodiny za 2. světové války zahynul v koncentračním táboře.
Praha 5, Praha

Zahrada Kinských pod Petřínem

Smíchovská část vrchu Petřína je oddělena od malostranské Hladovou zdí. A právě tam naleznete zahradu, řečenou Kinská, podle bývalého majitele knížete Rudolfa Kinského, který ji dal podle projektu Františka Höhnela velkolepě vybudovat.
Praha 5, Praha

Fotografické kurzy v Praze

Jste začínající fotograf či se chcete zdokonalit v některé z fotografických technik a postupů? Přijďte se podívat na některý z našich workshopů.
Praha 5, Praha

Geekárna – netradiční café bar plný sci-fi a fantasy v Praze

Netradiční café bar plný sci-fi a fantasy, kde se setkávají různí tvorové z odlišných světů a planet, občas i ze Země, naleznete na Smíchově. Komiksové prostředí a příjemná obsluha vás přenesou do jiného světa, odkud se nebudete chtít vrátit zpět.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování v pražské Winternitzově vile od Adolfa Loose

Chcete se stát na jednu noc majiteli vily od Adolfa Loose? Ve Winternitzově vile na pražském Smíchově můžete tento pocit zažít. Kromě zajímavých prohlídek nabízí majitelé také možnost přenocování v tomto unikátním objektu.
Praha 5, Praha

Park a usedlost Klamovka se zahradní restaurací

Z kopce rovnou dolů neboli z Podbělohorské k Plzeňské ulici se rozkládá středně velká, původně rokoková zahrada, kterou v polovině 18. století zakoupila rodina Clam-Gallasů, podle níž se lokalita také jmenuje. Bohatá je historie zdejší zahradní restaurace, která se datuje již k roku 1895.
Praha 5, Praha

Čokoládová cukrárna

Naší kávu jsme pro vás pečlivě vybírali. Jako nejlepší variantu jsme vybrali kávu od pana Kříže. Můžete u nás ochutnat Brazilie Santos a Honduras.
Praha, Praha

Moderní hotel Occidental Praha Five s nově zrekonstruovaný wellness centrem

Hotel Occidental Praha Five**** nabízí skvělou polohu v blízkosti pražského historického centra, a zároveň se nachází v sousedství nové nákupní a obchodní zóny.
Praha 5, Praha