Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Hravý svět s Muzeem Lega v OC Letňany
Akce pro děti

Hravý svět s Muzeem Lega v OC Letňany

V OC Letňany si nejen pro nejmenší připravili hernu plnou kostiček. 
Herna nesoucí název Hravý svět s Muzeem Lega je otevřena každý den, a to až do 22.12.2022.   Každý víkend se můžete těšit na moderovaný a hlavně zábavný program.

“LEGO® je ochranná známka společnosti LEGO® Group, která tuto událost nesponzoruje ani jinak nepodporuje.“

Valentýn v OC Letňany

Tipy na Valentýna aneb, jaký dárek koupit pro něj i pro ni.
Praha 9, Praha

Poopsie a hosté – Adéla Zouharová a Valchy

Poopsie, kouzelný svět jednorožců a třpytivého slizu na vás čeká spolu s hosty Adélou Zouharovou, Valchym a jejich show již v pátek 3. února! 
Praha 9, Praha

Valentýnský hurikán

V Hurricane Factory Praha máme pro všechny zamilované „Valentýnskou akci“, na kterou se lze nyní zarezervovat, není k nalezení ve voucherech
Praha 9, Praha

Pražský majáles 2023

Majálesový program zahrnuje širší program oslav, který sdružuje několik studentských akcí a je zaměřen především na nemainstremové a umělecké studentské aktivity a hlavní den oslav, což je vyvrcholení akce v podobě majálesovýho průvodu a velkého open-air festivalu.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Skialpová Testcentra Rock Point

Chtěli byste skialpinistické vybavení nejdříve nezávazně vyzkoušet? Určitě využijte tuto možnost v Test centrech Rock Point a otestujte si výbavu na vlastní kůži. Odborně proškolený personál vám ochotně poradí, které vybavení je pro vás optimální.
Praha 9, Praha

Surf Arena v Praze

Nový simulátor umělé vlny v pražských Letňanech. Zažijte nádherný pocit, kterému propadli miliony surfařů na celém světě a sjeďte si svou první vlnu! Díky simulátoru už nemusíte cestovat až k oceánu.
Praha 9, Praha

Ice Arena Letňany – dvě ledové plochy s celoročním provozem

Ice Arena Letňany je moderní hokejový areál s celoročním provozem. V areálu naleznete 2 hokejové haly, fitness centrum, restauraci, sportovní obchod, půjčovnu bruslí a brusírnu.
Praha 9, Praha

Aquacentrum Letňany Lagoon

Plavecký bazén Letňany Lagoon patří k nejoblíbenějším zařízením tohoto zaměření v Praze. Vedle 25metrového bazénu zde naleznete celou řadu atrakcí, například 86 m dlouhý tobogán, zábavný bazének s masážními chrliči a tzv. divokým kanálem, bazének se vzduchovými i vodními masážemi a další atrakce.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Duo

Hotel Duo se nachází v Praze, pouhých 200 metrů od stanice metra Střížkov, a nabízí ubytování vhodné pro obchodní cestující i turisty.
Praha, Praha

Restaurace Formanka

Restaurace Formanka v hotelu Duo, tradiční restaurace v Praze, nabízí to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně.
Praha 9, Praha

Cukrárna Buchalovi

Malá rodinná cukrárna. Dorty a zákusky zde připravují z tradičních a kvalitních surovin, to znamená z pravého másla, šlehačky a čokolády.
Praha 9, Praha

Restaurace Beachklub Ládví

Restaurace leží uprostřed jednoho z největších sportovních areálů v Praze – Beachklubu Ládví, kousek od metra C Ládví a Ďáblického Háje. Restaurace má certifikát CzechSpecials a šéfkuchař Josef Holkup pro vás denně chystá menu z čerstvých a kvalitních surovin. Na čepu máme Plzeň.
Praha 8, Praha