Úvod > Co chcete dělat? > Prohlídka s kvízem v mobilní aplikaci
Životní styl

Prohlídka s kvízem v mobilní aplikaci

Perunovo prokletí tak blízko Země, že hrozí zničení Petřína a k tomu ještě jeden z nejkrutějších a neslavně proslulých českých králů se rozhodl znovu usednout na český trůn.
Svět kolem nás tají ještě tolik neznámého a existuje tolik záhadných míst se zajímavou historií… Jak se seznámit s tajemstvím minulosti? Jak zajímavě, snadno a hlavně zábavně a neobvykle poznat tato tajemství?

Tajemství a hádanky Petřina a Pražského hradu
Urazit krále může kdokoli, ale vy se ho snažte získat ke spolupráci! Může to znít jako špatný vtip, ale jeden z nejkrutějších a neslavně proslulých českých králů ‒ Zikmund první z rodu Lucemburků ‒ se rozhodl znovu usednout na český trůn. Co dělat, když tato zpráva zčistajasna padne na bedra mladé dívky-průvodkyně během běžné prohlídky Pražského hradu? Pomoci jí a celému českému národu můžete jen vy ‒ návštěvníci města. Protože najít tajemný rukopis vyhánějící krále z Čech je v silách jen družné společnosti!

A ještě k tomu další neštěstí – Na Zemi se už už řítí Perunovo prokletí: asteroid je tak blízko Země, že hrozí zničení Petřína, Prahy a všeho, čeho se jeho smrtící hořící úlomky dotknou. Na záchranu Petřína se vrhly mimořádné síly: mladá astronomka Irenka a sám svatý Vavřinec. A opravdu moc potřebují vaši pomoc: je třeba vyluštit podivné hádanky starodávného rukopisu hvězdopravce Michala, který přišel s receptem na záchranu. Existuje však jedno tajemství, bez kterého recept nebude fungovat… Jste připraveni splnit všechny naše úkoly, hádanky a rébusy, postavit se zuřivosti pohanského boha a probudit v něm lidskost?

Koneckonců, je to to jediné, co může zachránit svět před kosmickou katastrofou…
 
 

Provozovatel

Questin Tour s.r.o.

Vamberská 262
Letňany
199 00 Praha 9
Tel.:
+420 773 785 068
Tel.:
+420 773 404 182
Email:
info@questintour.com
WWW:
https://www.quest...
GPS:
50,137458 14,510259
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
 

Vstupné

Cena: 760 Kč

Poznámka:Cena pro skupinu 1-3 lidi

 

Časová náročnost

3,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Buchalovi

Cukrárna Buchalovi

Praha 9, Praha
Hotel Duo

Hotel Duo

Praha, Praha
Restaurace Formanka

Restaurace Formanka

Praha 9, Praha