Úvod > Co chcete dělat? > Dětský klub a mateřské centrum Letnice
Dětský klub a mateřské centrum Letnice
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Dětský klub a mateřské centrum Letnice

Dětský klub Letnice nabízí bezpečný prostor dětem školního věku k setkávání se s vrstevníky, možnost smysluplného a aktivního trávení volného času.Mateřské centrum Letnice je místem setkávání kojenců, batolat i dětí předškolního věku a jejich rodičů, prarodičů.

Dětský klub: denně otevřená volná počítačová herna od 13 do 18 hod., od pondělí do neděle, s přístupem k počítačům, playstationu a XBox 360 s možností zapůjčení stolních her či s prostorem pro doučování a vypracovávání domácích úkolů.

Pravidelné zájmové kroužky: junior aerobik, mažoretky, moderní yoyování, angličtina, flétna

Mateřské centrum: volná herna v úterý, čtvrtek a pátek od 9 – 12 hod. Prostor, který je vybaven hračkami, knížkami, herními prvky, výtvarnými potřebami. Program ve volné herně není nijak veden, slouží k zábavě dětí a rodičů.

Narozeninové oslavy: pro účely narozeninových oslav si můžete pronajmou dětský klub v pátek odpoledne nebo o víkendech. K dispozici je celé vybavení klubu s počítačovou místností, a to včetně kuchyňky s nádobím, kde si může oslavenec za pomoci rodičů přichystat pro své pozvané hosty občerstvení. Přítomna je služba v recepci, účastníci akce se nesmějí chovat v rozporu s návštěvním řádem centra. Nutná je rezervace předem.

Miniškolička: miniškolička probíhá v pondělí a středu. Dítě je možno přihlásit na jeden či oba dny vedený dopolední program pro děti od 2 do 4 let, bez rodičů, malý kolektiv, max. 12 dětí hry, říkanky, pohádky, cvičení, tanečky, hudební a výtvarné aktivity.

Zobrazit více

Provozovatel

Dětský klub Letnice

Fryčovická 462
199 00 Praha 9
Tel.:
+420 776 355 202
Email:
info@klubletnice.cz
Email:
sdruzeni@kazimirk...
Facebook:
Dětský klub Letnice
WWW:
www.klubletnice.cz
WWW:
www.kazimirka.cz
GPS:
50,138287 14,507747
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
 

Vstupné

Poznámka:

Dětský klub: od 15 Kč; Mateřské centrum: 30 Kč/rodina; Miniškolička: od 200 Kč/den.

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Duo

Hotel Duo

Praha, Praha
Restaurace Formanka

Restaurace Formanka

Praha 9, Praha
Transkemp Hracholusky

Transkemp Hracholusky

Pňovany, Plzeňský kraj