Úvod > Co chcete dělat? > Ice Arena Letňany – 2 ledové plochy s celoročním provozem
Zimní sporty

Ice Arena Letňany – 2 ledové plochy s celoročním provozem

Ice Arena Letňany je moderní hokejový areál s celoročním provozem. V areálu naleznete 2 hokejové haly, fitness centrum, restauraci, sportovní obchod, půjčovnu bruslí a brusírnu.
Ice Arena v Letňanech nabízí 2 ledové plochy s celoročním provozem a víceúčelovým využitím. Halu 1 s tribunou pro 550 diváků lze využít pro hokejová mužstva, in-line hokej, tenis a basketbal. Hala 2 je vhodná pro hokejová mužstva, krasobruslení a veřejné bruslení. Obě haly lze také využít pro pořádání společenských, firemních a charitatiních akcí, koncertů, výstav. 
 
Do areálu si můžete přijít také zacvičit a spálit kalorie do moderního klimatizovaného fitness centra. Máme zde prostornou posilovnu, dva sály na aerobic a indoor cycling, saunu a solárium. Nechybí zde  ani restaurace a obchod se sportovními potřebami.
 
V Iceareně máte možnost si zabruslit po celý rok s výjimkou hlavních letních prázdnin. Toto centrum hokeje najdete v dobře dostupné oblasti v severní části Prahy v Letňanech v těsné blízkosti Obchodního centra Tesco – Letňany nedaleko konečné stanice trasy C pražského metra.

Provozovatel

Ice Arena

Tupolevova ul. 669
190 00 Praha 9
Tel.:
+420 286 920 029
Email:
info@icearena.cz
WWW:
icearena.cz
WWW:
https://icearena....
GPS:
50,133822 14,503640
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Snížená cena: 60 Kč

Poznámka:

dospělá osoba – 100 Kč
dítě – 60 Kč
doprovod bez bruslí – 40 Kč

V případě, že si nejste na ledě jisti, nebo s bruslením začínáte, doporučujeme přilbu na hlavu.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí