Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Gregorian The Epic Chants Tour 2013 Praha
Hudební a divadelní akce

Gregorian The Epic Chants Tour 2013 Praha

Gregorian – slavné uskupení vokálních zpěváků, kteří převádějí světové hity do stylu gregoriánských chorálů – se na jaře vrátí zpět do České republiky v rámci turné k nové desce Epic Chants.
Turné začíná 13.2. již tradičně v Hamburku a bude pokračovat do více než 75 měst, ve kterých poprvé živě představí písně z nového alba Epic Chants (vychází v září 2012) a samozřejmě také další hity z jejich širokého repertoáru.

Mezi jejich nejznámější skladby patří například "Voyage, Voyage" (Desireless), "Nothing Else Matters" (Metallica), "Stairway To Heaven" (Led Zepellin), "Lady in Black" (Uriah Heep), "With Or Without You" (U2), "O Fortuna" (Carmina Burana) nebo "Hells Bells" (AC/DC).

Gregorian je fantastický hudební fenomén, kterému se podařilo za více než deset let úspěšně propojit gregoriánský chorál s prvky současné popové a rockové hudby. Hamburský hudební producent Frank Peterson přišel jako první s myšlenkou přepracování aktuálních hudebních hitů do stylu, který se blíží zpěvu středověkých mnichů. Během desetiletí se Gregorian stali se svým neopakovatelným mystickým zvukem a s více než 6ti miliony prodaných alb velmi žádaným a vyhledávaným uskupením. Jejich koncerty vidělo již před 1,3 milionu lidí a ve svém žánru nemají žádnou konkurenci.
 

Adventní koncert v Betlémské kapli pro děti s handicapem

Přijděte oslavit začátek adventu s Nadací Jedličkova ústavu na adventní koncert, který se bude konat ve čtvrtek 1. prosince od 19 hodin v Betlémské kapli v Praze.
Praha 4, Praha

Kluziště Folimanka v Praze 2

V parku Folimanka pod Nuselským mostem najdete pěkné zimní venkovní kluziště. Otevřené bude od prosince do konce února.
Praha 2, Praha

Galasova cyklojízda – čtvteční večerní

Cyklistický Výlet
Praha 2, Praha

Vánoční cyklojízda

Cyklistický výlet.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Kongresové centrum Praha

Patří mezi významná evropská kongresová centra, kapacita prostor umožňuje konání kongresů až pro 9300 účastníků ve více než 50 sálech, saloncích a jednacích místnostech. Je jednou z dominant města s nádherným výhledem na panorama Prahy.
Praha 4, Praha

Health & Fitness Olgy Šípkové v Praze

Špičkové fittnesscentrum, sport a relaxace. Příjemné sportovní a relaxační centrum – sauna, pára, vířivka, masáže, kavárna, kosmetický salón. Přijďte si zacvičit a odpočinout!
Praha 4, Praha

Into The Game

Into The Game je zcela nový koncept zábavy v duchu společenských her a soutěží. Deskovky přenesené do 3D světa vás vtáhnou přímo do hry!
Praha 4, Praha

Tawan Rezidence Vyšehrad – thajské masáže Praha

Tawan thajské masáže přináší do srdce Evropy tradici a umění dalekého Thajska, země, která se stala kolébkou masáží. Nechte se zlákat světem proslulé thajské přívětivosti, nechte se unést vůní orchidejí a santalového dřeva.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Asijská restaurace Yam Yam v Praze

V restauracích Yam Yam, které najdete na Vyšehradě, v Dejvicích a v Karlíně si pochutnáte na prémiové asijské kuchyni. Ať už se k nám chystáte na rodinnou večeři, pracovní oběd či chcete uspořádat soukromou akci, doporučujeme rezervovat stůl předem.
Praha 4, Praha

Holiday Inn Prague

Čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague se nachází v klidné lokalitě Vyšehradu přímo u Kongresového centra Praha s výbornou dostupností do centra Prahy.
Praha 4, Praha

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Avocado Bistro v Nuslích

Jsme první avokádové bistro v České republice a jsme nově otevřený podnik v Praze – Nuslích. Zkuste nejlepší Avo burrito v Praze přímo u nás.
Praha 2, Praha