Úvod > Aktuality > Koncerty – show, které vám letos nesmějí uniknout
S programem Because We Can – The Tour se dostaví kapela Bon Jovi
"> S programem Because We Can – The Tour se dostaví kapela Bon Jovi "> Rada koncertu se odehraje i v Brne "> S koncertem Sen noci májové prijede slavný italský tenorista Andrea Bocelli "> Praha je oblíbenou zastávkou svetových hvezd!
Zážitky

Koncerty – show, které vám letos nesmějí uniknout

  • Vydáno13. února 2013
Praha je oblíbenou zastávkou světových hvězd! Víte, kdo se tu letos zastaví na koncertním turné? Skvostné zpěvačky a vynikající zpěváci, kapely, které roztleskávají stadiony, excentričtí showmani i komorní umělci se sametovými hlasy, ty všechny můžete naživo vidět a hlavně slyšet v Praze a dalších městech. Na koho se tedy můžete těšit v roce 2013?
na konci března můžete při koncertech v Praze a v Brně slyšet skupinu Gregorian. Světové hity ve stylu gregoriánských chorálů provází skvělá scénická show turné k nové desce Epic Chants.
 
V dubnu se v Praze při světovém turné NOI World Tour zastaví italský pop-rockový zpěvák, kytarista a skladatel Eros Ramazzotti.
 
Hotová sprška hvězd se spustí v květnu. V Praze představí své nové album Privateering fenomenální kytarista Mark Knopfler. Praha se také stane zastávkou světového turné The Truth About Love, kde zpěvačka a skladatelka P!nk předvede stejnojmenné album. S koncertem Sen noci májové přijede slavný italský tenorista Andrea Bocelli a jen o den později se můžete těšit na vystoupení Joe Cockera s novým albem Fire It Up!
 
Červen bude patřit americké zpěvačce Alicii Keys a jejímu novému albu Girl on Fire. Tradiční hororově pojatou jevištní show Monter v Praze, plnou novinek i starých hitů, předvede americká rocková legenda kapela Kiss. Pražským koncertem zakončí evropské turné Eric Clapton. S programem Because We Can – The Tour se dostaví kapela Bon Jovi; na koncertě kromě nových skladeb z alba What About Now uslyšíte i spousty starých hitů.
 
Horké léto přinese další žhavé show plné hitů i novinek. V červenci se na svém světovém turné Tour of the Universe zastaví v Praze s velkolepou show kapela Depeche Mode. V srpnu se v kouzelné letní atmosféře zámeckého parku ve Slavkově u Brna odehraje nezapomenutelná show kapely Deep Purple, která do Česka dorazí s titulem nových členů Rock'n'rollové síně slávy. A konečně v říjnu v rámci turné Back To Front, připomínající slavné album So, přijede do Prahy britský kytarista Peter Gabriel.