Úvod > Kalendář akcí > Fortuna Czech Bowl XXIX
Oslava titulu
"> Oslava titulu "> Quarterback Gladiators "> Quarterback Lions "> Pohár
17.7.
Přidat foto
Sportovní akce

Fortuna Czech Bowl XXIX

Finále Snapbacks ligy amerického fotbalu se vrací na Žižkov. Fortuna Czech Bowl XXIX rozhodne o letošním mistrovi nejvyšší ligy.
Nenechte si ujít nevšední sportovní zážitek a atraktivní show plnou emocí. Zápas o titul Mistra České republiky v americkém fotbale. Kdo pozvedne nad hlavu pohár pro vítěze? Těšit se můžete také na vystoupení cheerleaders.

Žižkov už hostil dva Czech Bowly, a to v letech 2016 a 2017. Po kontroverzním závěru zápasu se v roce 2016 radovali z vítězství 10:9 Prague Black Panthers, kteří porazili Prague Lions. Od tohoto okamžiku je na všech televizních zápasech zavedena možnost přezkoumání akcí na videu. O rok později zvítězili Black Panthers na Žižkově podruhé, a to proti Ostravě Steelers.

Loňské finále v Jihlavě ovládli domácí Gladiators a podobný scénář budou chtít napodobit Prague Lions na Žižkově. Pražský tým si v předstihu zajistil vítězství v základní části a nyní čeká na soupeře pro semifinále. Lions jsou tak krok od možnosti smazat hořkost pražského finále z roku 2016.