Úvod > Co chcete dělat? > Stadium Tour a Slavia Museum
Sinobo Stadium
"> Sinobo Stadium "> Mixzóna "> TV lávka "> Prezidentské lóže "> Slavia Museum "> Slavia Museum "> Slavia Museum "> Slavia Museum "> Slavia Museum
Přidat foto
Zážitky

Stadium Tour a Slavia Museum

Prožijte příběh slávistické hvězdy! Jedenáct stanovišť, jedenáct jedinečných červenobílých zážitků! Vychutnejte si návštěvu legendárního Edenu – domovského stánku nejstaršího českého klubu plnými doušky.
Posaďte se na klubové sedadlo předsedy představenstva, nahlédněte do hráčské šatny, kde se převlékaly hvězdy Barcelony, Borussie Dortmund nebo Chelsea, vyzkoušejte si pohled na hřiště ze střídačky jako hráč Slavie, objevte prostory pro tiskové konference a rozhovory fotbalistů s médii nebo si prohlédněte hrací plochu a zázemí z nejvyššího patra stadionu.
 
Součástí Stadium Tour je i prohlídka největšího fotbalového muzea v Česku. Výstavní prostory se nacházejí ve dvou podlažích, galerie unikátních fotbalových dresů sahá až do čtvrtého patra nejmodernějšího fotbalového stadionu v republice. 
 
V muzeu Slavie je na více než 1200 metrech čtverečních k vidění přes 1200 exponátů. Na desítkách obrazovek jsou promítány unikátní fotografie, videa nebo dokumenty.
 
Z prohlídky muzea a stadionu si můžete kromě jedinečného zážitku odnést zdarma památeční fotografii ze samoobslužného fotokoutku.