Úvod > Co chcete dělat? > La Farma Lake restaurant
Gurmánská turistika

La Farma Lake restaurant

Mladá, chytrá, svěží, přátelská a především neskutečně chutná a nápaditá kuchyně. Jestli očekáváte vysoké ceny, nažehlené puky a punc luxusu, tak na to, si v této restauraci na břehu Máchova jezera nehrají.
Za naprosto běžné ceny zde získáte nádheru na talíři a pocit, že sem se musíte rozhodně vrátit. A čím si vás může La Farma Lake získat? Nebeskou kulajdou, vám na talíř naservírují přímo před vámi nebo taky žebírka a domácí hranolky. La Farma Lake restaurant si zakládá na čerstvých surovinách od místních a regionálních výrobců.

V dubnu 2020 to byly dva roky, co jsme otevřeli „restauraci která má duši“ La Farma v Praze. I přes nepřízeň osudu v podobě koronavirové krize jsme však stále plní motivace dělat něco, co má smysl – vařit pro vás z čerstvých surovin od lokálních dodavatelů. La Farma pokračuje dál a rozhodli jsme se ji k narozeninám pořídit sestřičku – La Farma Lake. Když jsme poprvé viděli pohled na Máchovo jezero z restaurace, okamžitě jsme věděli, že tohle je TEN podnik, který bude mít duši.

Kapacita naší nové restaurace je skoro trojnásobná, atmosféra naprosto výjimečná a snaha o to vás nezklamat, bude nekonečná. Náš koncept je založený nejen na kvalitních surovinách, ale také na otevřeném lidském přístupu. Lidský faktor je totiž velmi důležitou ingrediencí každé restaurace. A právě na tento lidský faktor jsme se soustředili i při výběru našich dodavatelů – farmářů, kteří svou práci dělají srdcem, stejně jako my.
Zobrazit více

Provozovatel

La Farma Lake restaurant

Přístavní 285
Staré Splavy
471 63 Doksy
Tel.:
+420 725 463 888
Email:
info@lafarmalake.cz
WWW:
https://lafarmala...
WWW:
www.machuvkraj.cz...
GPS:
50,589366 14,633857
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Máchův kraj
Město:
Doksy
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Port

Hotel Port

Doksy, Liberecký kraj
Camp Borný u Máchova jezera

Camp Borný u Máchova jezera

Doksy, Liberecký kraj
Molo 23 na břehu Máchova jezera

Molo 23 na břehu Máchova jezera

Doksy, Liberecký kraj