Úvod > Kalendář akcí > Food Festival
Festivaly

Food Festival

Druhý ročník Food Festivalu v Mostě v sobotu 14. května. Nákupní centrum Central Most a Statutární město Most si pro milovníky jídla připravili téměř 30 stánků s nejrůznějším jídlem a pitím, odpočinkovou zónu, hudební vystoupení, karikaturistu či sladký koutek pro mlsné jazýčky.  
To vše nabídne již v pořadí druhý ročník oblíbeného Food Festivalu. Central Most navíc oslaví své 14. narozeniny, takže je pro každého připravena porce selátka s pivem zdarma*, a to 14. května od 10:00 do 22:00 hodin v Mostě na 1. náměstí a uvnitř Centralu.
 
Druhý ročník oblíbeného Food Festivalu začíná v Mostě v sobotu 14. května 2022 od 10:00 do 22:00 hodin, a to na 1. náměstí a také uvnitř nákupního centra Central Most. Těšit se můžete na velký výběr tradičních i netradičních pokrmů. Od klasického burgeru s hranolky, přes italské nebo latinskoamerické speciality se můžete projíst až ke šnekům či dobrotám z hmyzu. Milovníci piva si mohou vybrat nejen mezi Mosteckým pivovarem, Hákovo parním pivovarem, ale i dalšími řemeslnými pivovary. Dámám můžeme nabídnout kromě piva i různé míchané koktejly, víno či prosecco. Děti se jistě rády zastaví pro oblíbené hranolky s kečupem, ke kterým si dají limonádu nebo ovocnou šťávu. Nemůžeme zapomenout ani na sladkou tečku v podobě rolované zmrzliny či cukrové vaty.
 
V prostorách Radničního parku bude prostor pro odpočinek s bohatou herní zónou pro děti se skákacím hradem, malováním na obličej a balonkovou Evičkou. Mezi 14. hodinou a 15. hodinou budou moci návštěvníci festivalu hlasovat o nejchutnější guláš, kdy výherce klání bude odměněn dárkovým šekem od centra Central Most v hodnotě tři tisíce korun. V rámci celého dne budou probíhat i další doprovodné soutěže o zajímavé ceny.
 
Hudebníky a kapely Czech IT, Petra Lüftnera, Stand-up, Gaia Mesiah a Michala Hrůzu s kapelou doplní i vystoupení taneční skupiny The F.A.C.T. nebo krkolomné kousky parkouristů.
 
Navíc v letošním roce slaví Central Most své 14. narozeniny, a proto budeme všem se staženou aplikací od 13:00 hodin rozdávat porci selátka a 0,5l piva zdarma. Návštěvníci si mohou na památku odnést karikaturu, kterou Vám nakreslí náš umělec uvnitř centra či fotografie z Balonkoboxu.
 
K této události bude parkování v podzemních garážích v nákupním centru Central Most zcela zdarma.
 
Zobrazit více

Provozovatel

OC Central Most

Radniční 3400
434 01 Praha
Tel.:
+420 775 256 231
Email:
klara.vohankova@c...
GPS:
50,501252 13,639964
 
Region:
Praha
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Kapitol Most

Hotel Kapitol Most

Most, Ústecký kraj
Restaurace Severka Most

Restaurace Severka Most

Most, Ústecký kraj
Ochutnejte Mostecký kahan

Ochutnejte Mostecký kahan

Most, Ústecký kraj
Minipivovar Most

Minipivovar Most

Most, Ústecký kraj