Úvod > Kalendář akcí > Florbalová neděle

Florbalová neděle

Kdy 22. září 2019 14:00 - 19:00 Sportovní akce
Dvě nejvyšší domácí soutěže se vrací domů na Děkanku. Florbalová neděle nabídne dvě velmi atraktivní bitvy. Ženy se utkají s aktuálními mistryněmi v repríze loňského čtvrtfinále a muže čeká derby s chodovskými rivaly.
Domácí hala Bohemians po letní pauze a zahájení sezóny Open Air utkáním na Štvanici opět zažije atmosféru elitních soutěží mužů a žen a rozhodně bude na co koukat. Klokani po úvodním vítězství 8:4 nad Black Angels budou chtít zabojovat také o tři body v utkání s Chodovem. Toho ostatně porazili ve čtvrtfinálové bitvě i na prestižním turnaji Czech Open, kdy rozhodovala až nájezdová loterie. A pokud by svou úspěšnou letní přípravu potvrdili v jednom z tradičních pražských derby, tak by se fanoušci zelenobílých rozhodně nezlobili.

Těžká bitva čeká i na naše ženy. Ty se představí v utkání s úvodním hvizdem ve 14:00, a to proti mistrovským Vítkovicím. I klokanky ovšem v loňském čtvrtfinále dokázaly, že proti Vítkovicím umí zahrát vyrovnanou partii a věřme, že tahle bude vítězná.

Pro fanoušky je připraven doprovodný program, občerstvení a samozřejmě i novinka, a to vratné kelímky s motivem Bohemians.

Vstupné na utkání činí 50,-Kč pro dospělé a 30,- Kč pro děti do 15 let.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 9. 2019