!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Kroužky a workshopy Pecka v pražském Podolí
Zážitky

Kroužky a workshopy Pecka v pražském Podolí

Kroužky a workshopy pro děti, ale také pro seniory, maminky i tatínky. Volnočasová škola Pecka si klade za cíl zpřístupnit široký okruh znalostí především dětem, ale i všem ostatním, kteří touží naučit se něco nového.
Nechte se překvapit, co se vy či vaše děti naučí příště! V učebně školy Pecka v pražském Podolí najdete různé obory biologie, kosmologie, cizí jazyk, umění, matematika, fyzika atd. zpracované do jednoduchých pokusů, tvorby, vyprávění a především odpovídání na zvídavé dětské otázky.

Umožněte dětem pochopit proč prší, strom roste vzhůru, kostka padá dolu. Naučí se zde také jak se k sobě chovat a jak spolupracovat.

Dospělí se mohou naučit vyrábět domácí přírodní kosmetiku, dozvědět se něco o Ayurvédě, jak sbírat bylinky, v nabídce jsou dále například filmové kurzy audiovizuální tvorby, kurzy jazyků, dějiny kultury s výtvarnou dílnou a spoustu dalších zajímavých věcí.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí