Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > FbŠ Bohemians vs. Sparta Praha
FbŠ Bohemians vs. Sparta Praha
Sportovní akce

FbŠ Bohemians vs. Sparta Praha

Obě utkání pražského derby v loňské sezóně sledovalo v součtu přes 2400 diváků přímo v hale. I teď se čeká početná divácká návštěva. Derby dvou tradičních sportovních klubů vždy přitahuje pozornost široké veřejnosti a i tentokrát je o zápletku postaráno.
Týmy Bohemians a Sparta jsou v superligové tabulce zatím bez bodu, a tak je jisté, že se minimálně jeden z nich ve středu večer dočká prvního bodového zisku.
Oba týmy absolvovaly 2 utkání se stejnými soupeři a vždy odešly s prázdnou. Sparta dvakrát prohrála doma s Chodovem i s Brnem. To klokani v zápase s Bulldogs sahali po vítězství, ale ani jim nebylo přáno a zápas s Chodovem se nedohrál (utkání bylo přerušeno za stavu 2:5).

V loňské sezóně se při vzájemném měření sil nejprve radovali zelenobílí, když v televizním utkání porazili Spartu 6:4, ale ta jim porážku vrátila v rámci projektu School Match, když před 1185 dětmi porazila klokany 2:6.

Kádry se oproti loňskému roku příliš nezměnily. Oba týmy pomýšlejí na semifinále, ale do něj je ještě daleko. Na body, o které se bude bojovat ve středu večer na Děkance, si brousí zuby jak Bohemians, tak Sparta a my věříme, že to budou právě zelenobílí, kteří si je po utkání připíšou do tabulky.

Provozovatel

FbŠ Bohemians

Děkanská vinice I. 987/5
140 00 Praha
Tel.:
+420 775 168 745
Email:
marketing@fbsbohe...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.fbsbohemians.cz
GPS:
50,054867 14,431721
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Betlémy 2022 – kostel sv. Pankráce

Chlév a některé figury vznikaly zhruba od roku 1900. Později byl betlém doplněn o nové prvky z jiných, již neúplných betlémů.
Praha 4, Praha

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.
Praha 4, Praha

Adventní koncert v Betlémské kapli pro děti s handicapem

Přijděte oslavit začátek adventu s Nadací Jedličkova ústavu na adventní koncert, který se bude konat ve čtvrtek 1. prosince od 19 hodin v Betlémské kapli v Praze.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Kreativatelier

Kreativní workshopy na různá tvořivá témata a práce s pestrým výběrem materiálů. To vše v inspirativním zázemí atelieru v blízkosti metra Pražského povstání v Praze.
Praha 4, Praha

Badminton na Bublině

Sportovní přetlaková hala Bublina Arena disponuje florbalovým hřištěm o rozměrech 40x20m a čtyřmi badmintonovými kurty.
Praha 4, Praha

Kroužky a workshopy Pecka v pražském Podolí

Kroužky a workshopy pro děti, ale také pro seniory, maminky i tatínky. Volnočasová škola Pecka si klade za cíl zpřístupnit široký okruh znalostí především dětem, ale i všem ostatním, kteří touží naučit se něco nového.
Praha 4, Praha

Kostel sv. Pankráce se zvonicí v Praze

Jednou z nejstarších nemovitých kulturních památek Městské části Praha 4 je raně barokní kostel sv. Pankráce stojící v místě menšího parku, bývalého hřbitova, zrušeného v roce 1866, při ulici Na Pankráci.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Café Na půl cesty na Pankráci

Kavárna „Na půl cesty“ je první tréninkovou kavárnou sdružení Green Doors a nachází se v v Centrálním parku Pankrác.
Praha 4, Praha

Aureole – nebeský gurmánský zážitek

Vystoupejte do 109metrové výšky, do nejvýše položené restaurace v Praze, kde vás okouzlí kulinářské umění stejně jako magická atmosféra. Aureole se nachází v 27. patře mrakodrapu City Tower na Pankráci, nabízí unikátní design v kombinaci s kulinářským uměním a velkolepým výhledem na panorama Prahy.
Praha 4, Praha

Libeřské lahůdky – ochutnejte nejen vynikající chlebíčky

Vždy čerstvé a voňavé – prostě k nakousnutí. Pouze takové lahůdky si zakoupíte v síti prodejen Libeřské lahůdky, kde si můžete vybrat z mnoha druhů chlebíčků, baget, toastů, tortil, smažených lahůdek, koláčů a sladkého pečiva.
Praha 4, Praha