Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Aktivní děti a rodiče pozor na Minigolfu Butovice
Akce pro děti

Aktivní děti a rodiče pozor na Minigolfu Butovice

Na čvtrtek 6.11.2014 jsme pro všechny děti připravili akci na vstupné pro děti za pouhých 60 Kč/90 min a pro ty nejmenší dokonce ZDARMA. Proto neváhejte a přijďte si k nám minigolf vyzkoušet.
Jsme první indoor minigolf v Praze s certifikátem Světové minigolfové federace, naše hřiště je v provozu v Galerii Butovice již od října 2010. Přijďte si zahrát, pobavit se a poměřit své síly s kamarády či rodinou. Minigolf nás více než baví a o svou vášeň se rádi podělíme i s vámi.

Ochutnávka Biodanzi – Dotkni se radosti

Přijmi pozvání se propojit se se svou vnitřní radostí z pohybu, hry a tance. Biodanza je sled tanečně-pohybových cvičení doprovázených hudbou. Lekce se jmenuje vivencie, protože se vždy jedná o prožitek tady a teď, o propojení se se sebou samým, se druhým i se skupinou.
Praha 5, Praha

Velká a Malá Amerika vlakem

Zážitkovým vlakem do vápencových lomů s úžasnými scenériemi. Prozkoumejte vápencové lomy kousek za Prahou. Podíváme se k zatopenému lomu a projdeme podzemní štolou.
Praha 5, Praha

Výstava ExpoFlashback Dubai 2020 v Galerii Kroupa

Abstraktní umění, malby či sochy ze skla, včetně světové premiéry videomappingu na skleněném díle Mola skláře Vlastimila Beránka. Vedle jeho tvorby jsou k vidění i exkluzivní výtvory, sochy a skulptury dalších českých světově proslulých autorů Adély Olivy, Jaroslava Proška či Ely Smrček.
Praha 1, Praha

Komentovaná prohlídka kostela a kláštera sv. Gabriela na Smíchově

Prohlídka kostela a kláštera, který je veřejnosti běžně uzavřen.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Motorlet Praha

Sportovní centrum nabízí řadu sportovního vyžití. Pestrá nabídka skupinových lekcí od klidnějšího pilates po Step Aerobic. Ve velké hale se můžete věnovat míčovým sportům. Hala slouží také oddílu moderní gymnastiky.
Praha 5, Praha

Turistický klub Transfer v Praze

Turistický oddíl při Sboru Jednoty bratrské v Praze je určený dětem od 6 do 14 let a je zaměřený na geocaching a turistické výlety pro děti školního věku založené na pobytu a sportech v přírodě.
Praha 5, Praha

Starý židovský hřbitov na pražském Smíchově

Starý židovský hřbitov na Smíchově, kterému se někdy také říká Starý radlický, vznikl po otevření pražského ghetta, když se židé začali kolem roku 1787 stěhovat na předměstí. S příchodem na Smíchov bylo nutné založit také hřbitov.
Praha 5, Praha

Paví vrch nad Smíchovem

Paví vrch (281 m n. m.) najdete na pražském Smíchově, nad Radlickou ulicí. Z vrcholu kopce se odkrývají neobvyklé výhledy na hlavní město. Vyhlídková místa jsou v ulici Na Pavím vrchu (nad tunelem Mrázovka) a na západní straně kopce. Pěkně je i v nedalekém parku Santoška.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování v pražské Winternitzově vile od Adolfa Loose

Chcete se stát na jednu noc majiteli vily od Adolfa Loose? Ve Winternitzově vile na pražském Smíchově můžete tento pocit zažít. Kromě zajímavých prohlídek nabízí majitelé také možnost přenocování v tomto unikátním objektu.
Praha 5, Praha

Restaurace Na Kopci

Michelin Bib Gourmand. To je ocenění, kterým se může pyšnit malý rodinný podnik v Praze. Toto ocenění ve zkratce znamená, že restaurace nabízí vynikající jídlo za rozumné ceny. V menu najdete speciality české a francouzské kuchyně založené na sezónních a lokálních surovinách.
Praha 5, Praha

Moderní hotel Occidental Praha Five s nově zrekonstruovaný wellness centrem

Hotel Occidental Praha Five**** nabízí skvělou polohu v blízkosti pražského historického centra, a zároveň se nachází v sousedství nové nákupní a obchodní zóny.
Praha 5, Praha

Park a usedlost Klamovka se zahradní restaurací

Z kopce rovnou dolů neboli z Podbělohorské k Plzeňské ulici se rozkládá středně velká, původně rokoková zahrada, kterou v polovině 18. století zakoupila rodina Clam-Gallasů, podle níž se lokalita také jmenuje. Bohatá je historie zdejší zahradní restaurace, která se datuje již k roku 1895.
Praha 5, Praha