Úvod > Aktuality > Sraz Harley-Davidson k 115. výročí se koná v Praze!

Sraz Harley-Davidson k 115. výročí se koná v Praze!

Vydáno 2. července 2018 Životní styl
Harley-Davidson si pro své celosvětové oslavy 115. výročí vybral ze všech metropolí Prahu, do které se v termínu 5. až 8. července sjede více než 60 tisíc motorkářů z celého světa. Na holešovickém Výstavišti bude k vidění největší výstava Harleyů, čtyři hudební scény plné skvělých kapel nebo tři demo trucky Harleyů.
Harley DavidsonNezáleží, na čem jezdíte nebo jestli vůbec jezdíte... Tohle bude oslava klukovských snů, touhy po svobodě a volnosti na dvou kolech, která spojuje generace i světadíly. Proto se přidejte se 5. až 8. července 2018 k oslavám Harley-Davidson a užijte si nezapomenutelnou párty v srdci Evropy plnou motocyklů, hudby, zábavy a skvělých lidí ze všech koutů světa!
 
Srdcem oslav bude Výstaviště HolešovicePraze 7. Každý, kdo dorazí, si bude moci zdarma vyzkoušet jakýkoliv motocykl Harley-Davidson. Součástí oslav budou i spanilé jízdy Prahou, gala Muaythai s hvězdným Buakawem nebo charitativní dražby.  Po Středočeském kraji se budou organizovat společné vyjížďky. Pro individuální poznávání budou návštěvníci využívat doporučené trasy. V neděli 8. července proběhne rodinný den
 

Spanilá jízda Prahou se pojede v sobotu

Harley PrahaSobotní spanilá jízda historickým centrem Prahy je jedno z největších lákadel akce a zároveň skvělou podívanou pro Pražany. Celkem čtyři tisíce motocyklů Harley-Davidson projede Prahou ve třech vlnách. Startuje se v 10:00 na Letné (ulicí Milady Horákové) a pojede se přes Václavské náměstí, okolo právnické fakulty na náměstí Jana Palacha. Tam bude krátká zastávka. Poté Chotkovou ulicí, přes Letnou a zpět na holešovické Výstaviště. Díky třem demo truckům plných motocyklů H-D si může každý zcela zdarma vyzkoušet jízdu na jakémkoliv modelu Harley-Davidson.   
 
K vidění bude více než 150 modelů motocyklů Harley-Davidson od roku 1914 až po současnost. Expozice jsou obohaceny o interaktivní části, historické fotografie nebo dobové příslušenství. Mezi vystavenými kusy budou opravdové rarity. Například Harley-Davidson F1000 Race z roku 1929 nebo renovovaný a funkční Harley z roku 1918. Velmi oblíbenou je tradičně část custom gallery, kde bude prezentováno 50 nejzajímavějších a nejdokonalejších uměleckých děl na dvou kolech.