Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Le Terroir - restaurace s nádechem Francie
"> "> "> "> "> "> r2.jpg "> v6.jpg "> v4.jpg "> v2.jpg "> r10.jpg "> r8.jpg "> r6.jpg "> r1.jpg "> j22.jpg "> j21.jpg "> j20.jpg "> j19.jpg "> j16.jpg "> j14.jpg "> j9.jpg "> j9.jpg "> j7.jpg "> j6.jpg "> j2.jpg "> j1.jpg
+ Přidat foto

Le Terroir - restaurace s nádechem Francie

Gurmánská turistika
Šéfkuchař, pět kuchařů, šest číšníků a servírek i excelentní sommelier se každý svým dílem stará o to, aby váš prožitek v Le Terroir byl maximální. Udržet se na špici pražské gastronomie není jednoduché, ale společným úsilím se nám to daří k vaší spokojenosti.
Pražská restaurace Le terroir je již od roku 2007 zařazena do průvodce Michelin Guide. Svým hostům nabízí ojedinělý zážitek spojením znamenitých chutí pečlivě vybraných surovin, které jsou bezchybně spárovány s kvalitním vínem.

Moderní inovativní podání mezinárodní i lokální kuchyně, nádherné prostředí netradiční restaurace, venkovní útulná zahrada a okázalý vinný sklep v prostorách ze 13. století. Le terroir je luxusní kombinací všeho, co očekáváte od nezapomenutelně stráveného večera.

Znovuotevřená restaurace se nachází v komorním prostředí románských sklepů měšťanského domu z 13. století ve Vejvodově ulici v Praze 1. Hrdým majitelem značky Le terroir je skupina Living Venues, provozovatel sítě zážitkových konceptů, rezortů a restaurantů.

Denně speciální nabídky od šéfkuchaře, které prezentuje osobně u vašeho stolu. Každé čtyři týdny se menu mění podle čerstvých a sezonních surovin. Vinný sklep nabízí více než 800 druhů vína z Evropy a součástí restaurace je i slibně provoněná fromagerie (sýrárna). Specialitou je večerní menu o 3-6 chodech, které si host může sám sestavit.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 5. 2019

Ubytování a restaurace v okolí