Úvod > Aktuality > Ze Zoo Praha rovnou do vody!
Vodná svet v Aquapalace Praha
"> Vodná svet v Aquapalace Praha "> Ze Zoo Praha rovnou do vody!
Letní sporty

Ze Zoo Praha rovnou do vody!

  • Vydáno11. dubna 2013
Aquapalace Praha a Zoo Praha, dvě z první trojice nejnavštěvovanějších míst v České republice, navázaly spolupráci, která přinese zajímavé bonusy pro návštěvníky.
Gaviáli v zoo PrahaKe každé zakoupené rodinné vstupence v zoo dostane rodina dětskou vstupenku do Aquapalace Praha zdarma, a naopak – každá rodina, která přijde do Aquapalace Praha a zakoupí si rodinnou vstupenku, obdrží dětskou vstupenku do zoo. Akce platí od začátku dubna do konce května.

Obě místa lákají návštěvníky na novinky: zatímco v trojské zoo byla nedávno otevřena nová rozsáhlá expozice pro slony, hrochy a antilopy, v Aquapalace Praha se v sobotu 13. dubna po zimní odmlce znovu otevírá nejoblíbenější atrakce celého Vodního světa – Divoká řeka. V dubnu bude otevřena zatím jen o víkendech, od května až do října každý den.
Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.