Úvod > Aktuality > Zažijte péči, jakou mají reprezentanti Českého národního hokejového týmu
Zažijte péči, jakou mají reprezentanti Českého národního hokejového týmu
"> "> ">
Životní styl

Zažijte péči, jakou mají reprezentanti Českého národního hokejového týmu

  • Vydáno29. března 2015
Česká hokejová reprezentace našla během Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 své zázemí v hotelu & restauraci Selský Dvůr v Praze. Hotel patřící do hotelové sítě Sivek Hotels nabízí v dubnu, květnu a červnu stejnou péči i všem ostatním zájemcům, kteří si chtějí vyzkoušet jaké to je "mít se tak jako reprezentanti Českého národního hokejového týmu".
Patrik BečvářOchutnat pokrmy, které bude Patrik Bečvář, šéfkuchař restaurace Selský Dvůr, servírovat Českému národnímu hokejovému týmu, můžete i vy. Hotel Selský Dvůr v pražské Hostivaři totiž připravil dva speciální balíčky – před a po Mistrovství světa v ledním hokeji, díky kterým si užijete stejnou péči jako budou mít naši hokejisté. První balíček je v termínu 16. – 26. dubna a druhý bude dostupný po mistrovství, tedy 18. května až 21. června 2015.

Využijte jedinečnou možnost ochutnat delikatesy, které byly připraveny pro naše hokejisty, jako jsou například Jaromír Jágr, Martin Ručínský, (pozn. Nevíme, zda přímo tito budou) nebo samotného trenéra reprezentace Vladimír Růžička. Přijďte do restaurace Selský Dvůr a nechte se hýčkat. Vařit pro vás bude Patrik Bečvář, kuchař roku ČR 2013/2014, který vařil pro americké prezidenty, Baracka Obamu či George Bushe.

Využít můžete rovněž ubytování v tomto hotelu, který se stal na čas domovem našich reprezentantů, a přijeďte do hotelu Selský Dvůr, který se umístil v rámci největšího cestovatelského portálu TripAdvisor mezi hotelu České republiky na 4. místě. Zažijte prima víkend třeba i s celou rodinou na okraji Prahy v malebném prostředí Hostivaře, s velmi dobrým dopravním spojením do centra Prahy.
Hotel Selský Dvůr

Hotel Selský Dvůr

Hotel Selský Dvůr patří mezi špičku čtyřhvězdičkové hotelové kategorie v Praze. Hotel je obklopen zelení a pro svoji neopakovatelnou atmosféru a kvalitu poskytovaných služeb se stal vyhledávaným místem pobytů hostů.