Úvod > Aktuality > Zámek Litvínov zve na páteční prohlídky nejen zamilované

Zámek Litvínov zve na páteční prohlídky nejen zamilované

Vydáno 13. února 2020 Zážitky
Zámek Valdštejnů v Litvínově pořádá v pátek 14. února 2020 Den sv. Valentýna nejen pro zamilované. Příchozí se mohou těšit od 14:00 do 18:30 hodin na kostýmované prohlídky s názvem Amorovy komnaty. Dále budou probíhat srdeční dílničky, valentýnský jarmáreček a nebude chybět ani jízda kočárem.
zámek litvínov valentýnValentýnský jarmáreček, Amorovy komnaty, srdeční dílničky pro děti i dospělé a mnoho dalšího. To je oslava sv. Valentýna na zámku Valdštejnů v Litvínově. Prohlídky s názvem Amorovy komnaty budou probíhat každých 30 minut od 14:00 do 18:30 hodin. Jedná se o oživené prohlídky zámku plné kostýmů a legrace. Prohlídky s Petrem Stolařem a Divadlem V Pytli si můžete zarezervovat na čísle 603 151 600.

litvínov valentýn kočárKromě zábavných prohlídek expozicemi, velkým sálem i kuchyní se můžete zúčastnit i srdečních dílniček, které budou od 14:00 do 19:00 připraveny pro děti i dospělé. Vyrábět se buou záložky do knih, vějíře, Valentýnky a lapače lásky. Zároveň bude na zámku probíhat Valentýnský jarmáreček, kde pořídíte výrobky z keramiky, dřeva, šperky, šité výrobky i lokální dobroty, jako jsou sýry nebo sladké pečivo.

Nebude chybět ani malování na obličej, fotokoutek nebo možnost svézt se zámeckým parkem v kočáru. Vstupné do zámku bude za 50 Kč, pro děti 20, důchodci zaplatí 30 Kč.
Zámek Valdštejnů v Litvínově

Zámek Valdštejnů v Litvínově

Zámek Valdštejnů patří k nejstarším památkám v Litvínova. Po dlouhé rekonstrukci se v únoru 2015 otevře veřejnosti a bude sloužit také výstavním, komerčním i reprezentativním účelům. V zadním traktu přiléhá k zámku udržovaný park.