Úvod > Aktuality > Zábavný park v Milovicích spolu s Hurvínkem s Máničkou láká na dětský den
Zábavný park v Milovicích spolu s Hurvínkem s Máničkou láká na dětský den
"> "> ">
Zážitky

Zábavný park v Milovicích spolu s Hurvínkem s Máničkou láká na dětský den

  • Vydáno28. května 2016
Není lepšího místa, kde oslavit Den dětí než v milovickém Parku Mirakulum. V kouzelném světě plném dětského smíchu, zábavy i ponaučení chystají oslavy dne těch nejmenších už tuto sobotu 28. května. Park Miarkulum nabízí celodenní zábavu nejen pro děti bez rozdílu věku, ale i jejich rodiče či prarodiče. Vedle živého programu v amfiteátru se návštěvníci mohou těšit na skákání na trampolínách, houpání na obřích houpačkách, průzkum podzemí či bloudění v labyrintu.
MirakulumČlenitost areálu slibuje radost z objevování a poskytne jak otevřené plochy, tak malé prostory s různou náplní – od herních ploch, po relaxační zákoutí s místy pro piknikování pod nádhernými vzrostlými i nově vysazenými stromy, poskytujícími příjemný stín pro dny horka.

Sobotní program v amfiteátru Mirakula zpestří vedle Divadla Spejbla a Hurvínka i bubnování s Tokhim, gymnasté Flying Boys nebo mistr zábavy Michal Nesvadba, který vykouzlí úsměv na tváři nejen těm nejmenším, ale i dětem odrostlejším či jejich rodičům.
 
Pokud by to někomu stále přišlo málo, pak možná zapůsobí další lákadlo v podobě historické parní lokomotivy, která propojuje Mirakulum s milovickým Tankodromem. Tam čeká na návštěvníky například podzemní vojenská základna, vietnamská vesnice a samozřejmě nechybí ani výstava vojenské techniky. Na své si tedy přijdou i páni kluci. V samotném Mirakulu se můžete těšit na letošní nové lesní město, lanové centrum v korunách stromů, stovky metrů podzemních chodeb, novou obří trampolínu nebo tubingovou dráhu.
Tankodrom Milovice – centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice – centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice je multifunkční areál, nabízející široké využití. Na ploše 200 ha si můžete vyzkoušet jízdu vojenskou technikou, exotickým Hummerem anebo adrenalinovou zábavu ve formě paintballu, airsoftu či lasershotu.

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.

Další aktuality