Úvod > Aktuality > Wellnesscentrum Aqua viva v Třeboni je balzámem pro tělo i duši i v zimě
Lázně a wellness

Wellnesscentrum Aqua viva v Třeboni je balzámem pro tělo i duši i v zimě

  • Vydáno23. ledna 2010
Být v Třeboni znamená bahnit si – zdejší přírodní slatina má totiž blahodárné účinky na nemoci pohybového ústrojí a revmatické choroby, poúrazové a pooperační stavy, o rekondičních pobytech nemluvě.
Užijte si wellnessNávštěvníci si v Třeboni vychutnávají především slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné procedury, masáže a další tradiční i veskrze moderní metody. Řadu z nich nabízí moderní rozsáhlé wellnesscentrum Aqua viva, které je součástí lázeňského komplexu Aurora.
 
Kromě relaxačního bazénu se spoustou vodních atrakcí, jako jsou 40 m dlouhý tobogan, divoká řeka, chrliče, whirlpooly, hydromasážní lavice a další, tu najdete 25 m dlouhý plavecký bazén, napuštěný mírně slanou vodou, a dětské brouzdaliště. Hostům je dále k dispozici parní kabina, sauna s venkovním ochlazovacím bazénem, venkovní terasa, fitness centrum, vibrosauna, která využívá působení vibromasáží, tepla, relaxační hudby a aromaterapie, solárium a rozmanité druhy přísadových koupelí a masáží. Sportovní aktivity reprezentuje squashový kurt, bowling se dvěma dráhami a víceúčelová hala, která slouží zejména pro skupinový rehabilitační tělocvik, cvičení jógy a míčové hry.
Wellnesscentrum Aqua viva – Lázně Aurora Třeboň

Wellnesscentrum Aqua viva – Lázně Aurora Třeboň

Navštivte Wellnesscentrum Aqua viva v Lázních Aurora – bazénový komplex se slanou vodou a nabídkou spousty vodních atrakcí (tobogán, divoká řeka, chrliče, whirlpooly, hydromasážní lavice atd.).