Úvod > Co chcete dělat? > Wellnesscentrum Aqua viva – Lázně Aurora Třeboň
Wellnesscentrum Aqua viva - Lázně Aurora Třeboň
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Wellnesscentrum Aqua viva – Lázně Aurora Třeboň

Navštivte Wellnesscentrum v Třeboni – bazénový komplex se slanou vodou a nabídkou spousty vodních atrakcí (tobogán, divoká řeka, chrliče, whirlpooly, hydromasážní lavice atd.). Areál nabízí ubytování v apartmá De Luxe.
Ve Wellnesscentru je k dispozici parní kabina, sauna (o teplotě 90-95°C) s venkovním ochlazovacím bazénem, venkovní terasa, fitness s nejmodernějším vybavením, squash a bowling (2 dráhy). Samozřejmostí je možnost zakoupení nealkoholických i alkoholických nápojů. Vyzkoušet můžete také vibrosaunu, kdy se tělo zahřeje na příjemnou teplotu, kterou si sami navolíte (max. 80°C) a regulujete. Stejně jako teplota, tak i vibrace se dají nastavit, jinou intenzitu vibrace můžete mít pod zády a jinou u nohou. K vám bude hrát příjemná hudba. Relaxační vana floating ve tvaru mušle s velmi slanou hustou tekutinou (salinita Mrtvého moře) způsobuje nadnášení napodobující stav beztíže.

Součástí komplexu je i plavecký bazén (25m) s mírně slanou vodou, jenž na rozdíl od klasické sladkovodní chlorové technologie nezpůsobuje podráždění pokožky a sliznic. Vodní svět nabízí množství aqua atrakcí, jako např. divokou řeku, perličkovou masážní lavici, stěnovou hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán (vstup pro děti od 10 let) či whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.

Každý čtvrtek, pátek a sobotu nabízí centrum možnost odpoledních procedur. Vždy od 16:00 do 20:00 si můžete dopřát koupele (květinové, pivní, perličkové s bylinkami nebo ve slatinném extraktu) a masáže (částečné, celotělové nebo podvodní).

Ubytovat se zde můžete v šesti apartmá De Luxe. Jedná se o třípokojová apartmá se dvěma ložnicemi (každá se dvěma komfortními postelemi) a velkým obývacím pokojem, který je rozdělen na relaxační zónu a jídelní kout.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021