Úvod > Aktuality > Vyzkoušejte strollering a zapoťte se u kočárku
Vyzkoušejte strollering a zapotte se u kocárku
"> Vyzkoušejte strollering a zapotte se u kocárku "> Sportovní chuze, cvicení ci bruslení, a to v kombinaci s kocárkem! "> Novinka, za kterou stojí ceská maminka Edita Berková, se pomalu šírí po celé zemi
Životní styl

Vyzkoušejte strollering a zapoťte se u kočárku

  • Vydáno9. dubna 2019
Potřebujete na mateřské shodit nějaká ta kila navíc? Vyzkoušejte strollering – struhující fitness program s nádechem slunce, pláže, písku, a to vše za přítomnosti vašich dětí. Tančí se u kočárku, před kočárkem, s kočárkem či s dětmi v náruči. Nebojte se spojit pravidelné mateřské procházky s efektivním sportovním vyžitím, zpevněním těla, spálením tukových polštářků a vytvarováním postavy.
kočárky cvičeníSportovní chůze, cvičení či bruslení, a to v kombinaci s kočárkem! Nové fitness cvičení strollering rozhýbe vaši rodičovskou dovolenou na plné obrátky. Lekce, které trvají přibližně hodinu, začínají krátkou rozcvičkou, pokračují dynamickou chůzí či bruslením a vrcholí posilováním. O vaše dítě si nemusíte dělat žádné starosti, protože bude neustále s vámi – buď v kočárku, nebo ho můžete do cvičení také zapojit.

Novinka, za kterou stojí česká maminka Edita Berková, se pomalu šíří po celé zemi, cvičí se od Teplic přes Jihlavu až po Zlín. Pokud jste ve vašem městě nenašli lektorku a strollering vás zaujal, můžete to zkusit právě vy. Stačí jenom absolvovat školení, nastartovat kočárek a užívat si dny v pohybu.

KočárkyV neděli 14. dubna 2019 přesně v 15 hodin odstartují po celé České republice Strolleringové závody. Tento den bude patřit všem aktivním maminkám a tatínkům, kteří se sejdou na několika místech po celé republice, aby změřili síly v netradiční disciplíně – chůzi s kočárkem. Závodníci se mohou zúčastnit závodu hned ve třech soutěžních kategoriích: maminky, tatínkové, celé rodiny (dva členové rodiny se drží za madlo kočárku).

Součástí závodu je také bohatý doprovodný program určený především pro nejmladší účastníky závodů.
Cvičení pro maminky

Cvičení pro maminky

Struhující fitness program s nádechem slunce, pláže, písku, a to vše za přítomnosti vašich dětí. Tančí se u kočárku, před kočárkem, s kočárkem či s miláčkem v náruči. Úžasné rytmy, snadná choreografie, radost, energie – zkrátka Dance Strollering®.