!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Závody kočárků

Závody kočárků

Kdy 14. duben 2019 14:00 - 18:00 Sportovní akce
Již 8. ročník se uskuteční tradičně ve 30 městech.
Podstatou samotných závodů je chůze s kočárkem na cca 100 metrů dlouhé trati v co nejkratším čase. Zcela záměrně je kladen důraz na chůzi, neboť sportovní chůze je základem každé lekce programu Strollering® – outdoorového fitness pro maminky (a tatínky) na MD. Pro soutěžící jsou připraveny vždy 3 hlavní kategorie závodů: pro maminky, pro tatínky a pro celé rodiny, kdy je třeba, aby se dva členové rodiny drželi madla kočárku současně. Celá akce také částí symbolického startovného podpoří určitou neziskovou organizaci v daném místě konání.

V Praze se můžete těšit na vystoupení divala Mazec, venkovní tělocvičnu Monkey’s Gyms, závody dětí s kočárky, dětský koutek a tvořivé dílničky pro děti, ukázka lekce Strolleringu a další. Akce začíná již ve 14. doprovodným programem, samotné závody startují v 15h.

Výtěžek ze startovného a Strollboly bude v Praze věnován neziskové organizaci Nedoklubko, které pomáhá rodinám předčasně narozených dětí.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 3. 2019