Úvod > Co chcete dělat? > Cvičení pro maminky
Životní styl

Cvičení pro maminky

Struhující fitness program s nádechem slunce, pláže, písku, a to vše za přítomnosti vašich dětí. Tančí se u kočárku, před kočárkem, s kočárkem či s miláčkem v náruči. Úžasné rytmy, snadná choreografie, radost, energie – zkrátka Dance Strollering®.
Stejně jako ostatní Strollering® programy, tak i Dance Strollering® je koncipovaný jako intervalový trénink, při kterém se střídají rychlé a pomalé rytmy. Díky strhující hudbě, snadným choreografiím a posilování vycházející z Pilatesovy metody, dochází během lekce k nejefektivnějšímu spalování tuků a tvarování postavy. Zapojíte celé tělo, většinu svalů, především pak nohy, břicho a hýždě.

Neumíte tančit? Nevadí! Dance Strollering® zvládne opravdu úplně každý. Vaše děti se na vás budou bez dechu dívat z kočárku nebo se budou pohupovat s vámi. Máme pro ně totiž připravené tanečky, které si budou chtít tančit ještě před spaním.

Cílem je ukázat maminkám, že nyní lze spojit pravidelné mateřské procházky i s efektivním sportovním vyžitím, zpevněním těla, spálením tukových polštářků a vytvarováním postavy.
Zobrazit více