Úvod > Aktuality > Zoo ve Zlíně zahajuje večerní lampionové prohlídky

Zoo ve Zlíně zahajuje večerní lampionové prohlídky

Vydáno 3. října 2019 Příroda
První letošní večerní lampionové prohlídky zoo a zámku Lešná startují tento pátek 4. října 2019. Pro vstup můžete kromě hlavního využít i od 14:00 sezónní. Pokladny v tento den budou otevřeny až do 19:30 hod., celý areál zoo pak do 21:30 hod.
lampionový průvod zoo zlínDo zlínské zoo tak máte šanci zavítat ve zcela netradiční dobu a zažít její večerní atmosféru. Poblíž obou vstupů si můžete také zakoupit celou lampiónovou soupravu (tzn. lampion, svíčku a dřevěné držátko nebo plastové držátko se žárovkou). Vstupné na večerní prohlídky se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo.

Večerní návštěvu doplní prohlídky s průvodcem. Zavítáte k lachtanům, do tropické haly, Zátoky rejnoků, k tučňákům, do pavilonu žiraf, etiopské oblasti, do pavilonu slonů a japonské zahrady Mu-Shin. Jedinou podmínkou je dostavit se včas na nádvoří zámku Lešná, odkud budou zmiňované prohlídky začínat. První prohlídka s průvodcem odstartuje v 18:30 hodin, ta poslední pak v 19:30 hodin.

lampion rybaOriginální program nabídne i zámku Lešná. Průvodci v dobových kostýmech vás zavedou do dob, kdy zámek a celé lukovské panství vlastnil hraběcí rod Seilernů. První zámecká prohlídka začíná v 18:00 hod., další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech, ta poslední bude ve 20:40 hod. Vstupné do zámku je pro večerní prohlídky jednotné, a to 40 Kč za osobu.
Zoo Zlín - jedno z nejkrásnějších míst celé Moravy

Zoo Zlín - jedno z nejkrásnějších míst celé Moravy

Navštivte zlínskou zoologickou zahradu a nebudete litovat! Nachází se 4 km od Zlína směrem na Holešov a patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů.

Zámek Lešná - pohádkový zámek ve Zlíně

Zámek Lešná - pohádkový zámek ve Zlíně

Pohádkově vyhlížející zámek patřil rodu Seilern-Aspangů, kteří jej vybudovali koncem 18. století podle návrhu vídeňského architekta Johanna Micka. Nachází se ve Štípě, místní části Zlína, v areálu místní zoologické zahrady. Nádherné interiéry zámku patří mezi nejkrásnější v České republice.

Další aktuality

21.10.
2019
S dětmi do Beskyd: jak zdolat tisícovky?

S dětmi do Beskyd: jak zdolat tisícovky?

Východní Morava | Příroda
16.10.
2019
Máte rádi stromy? Akce ve Zlíně vám udělá radost

Máte rádi stromy? Akce ve Zlíně vám udělá radost

Východní Morava | Příroda