Úvod > Aktuality > Žluté lázně zvou v sobotu na Dog Food Fest
Žluté lázně zvou v sobotu na Dog Food Fest
"> "> ">
Zážitky

Žluté lázně zvou v sobotu na Dog Food Fest

  • Vydáno16. října 2019
V sobotu 19. října 2019 přijďte do Žlutých lázní na druhý ročník Dog Food Festu – festivalu plného dobrůtek nejen pro vás, ale i pro vaše čtyřnohé kamarády! Těšit se můžete na program pro celou rodinu, během něhož nebude chybět zábava ani nejrůznější soutěže.
V sobotu 19. října 2019 čeká areál Žlutých lázní v pražském Podolí již druhý ročník akce Dog Food festival, který bude plný dobrot nejen pro vás, ale i pro vaše chlupaté kamarády. Těšit se můžete na komorní akci pro celou rodinu, plnou zábavy a nejrůznějších soutěží, která bude probíhat v areálu Žlutých lázní. Dobré jídlo a pití rovněž nebude chybět. V rámci food festivalu se uskuteční sbírka chovatelských potřeb pro psy v útulku.

PesV rámci programu se můžete od 14:00 do 15:40 těsit na přehlídku malých plemen (max. 10 kg), středních plemen (11 – 26 kg) a velkých plemen (27+ kg). Poté bude následovat přehlídka nejošklivější pejska. Má váš pejsek speciální talent, který byste rádi ukázali ostatním? Tak ho přihlašte ho do naší soutěže! Ta se rozjede v 16:40 pod názvem "Pejskové mají talent"! Vstup do areálu a účast ve všech soutěžích je zdarma, vítaný bude ale dobrovolný příspěvek na vybraný útulek.
Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.