Úvod > Co chcete dělat? > Žluté lázně v Praze
Žluté lázně v Praze
"> "> "> Paddle board "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.

V areálu Žlutých lázní najdete pláž s několika bary i tančírnu. Konají se tu pravidelně akce, které dokáží přilákat jak obyvatele Prahy, tak turisty z mnoha koutů světa. Žluté lázně vás určite nezklamou!

Multifunkční sportovně-relaxační centrum v Praze-Podolí určené všem věkovým kategoriím v roce 2010 oslavilo už 100. výročí. Areál nabízí zájemcům bohaté možnosti atraktivního pobytu i pohybových aktivit v jedné z nejkrásnějších přírodních lokalit na břehu Vltavy.
 

Pro sportovce:

Beachvolejbalové kurty, stolní tenis, paddle boardy, šlapadla, motorový člun. Půjčovna in-line bruslí, longboardů a koloběžěk.
Určitě byste si neměli ani nechat ujít jedinečný zážitek z nabízeného eFoilu. Že nevíte co to je? Zkuste si představit, že se vznášítě nad hladinou Vtlavy a přesně to je eFoil!
 

Pro děti:

K velké chloubě Žlutých lázní patří bezesporu dětský koutek  s brouzdalištěm, bazénky, dětským divadélkem a mnoha dalšími atrakcemi na hraní a dovádění. Uzavřený koutek  je perfektním místem pro pořádání dětských párty a oslav narozenin. Součástí koutku je také přebalovací koutek pro nejmenší. 
 

Pro gurmány:

Do Žlutých lázní se nechodí pouze za sportem, ale také za dobrým jídlem a příjemným posezením s výhledem na romantický výhled na Vltavu a Vyšehrad. 

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí