Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Žluté lázně v Praze
Letní sporty

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně, místo, kde se snoubí relaxace, sport, kultura a gastronomie.

Rádi u nás přivítáme nadšené sportovce, akční i pohodové rodiče s dětmi, milovníky dobrého jídla a pití, studenty, kteří chtějí mít čerstvou hlavu pro nové vědomosti, pohodáře, kteří si přejí relaxovat nebo strávit fajn čas se svými přáteli, zamilované páry toužící po dobrodružství a společných chvílích, lidi s handicapem, kteří se u nás dostanou bez problému až k vodě, zkrátka všechny, kteří chtějí být obklopeni příjemným prostředím na pravém břehu Vltavy, které nabízí nepřeberné možnosti trávení volného času.

Sportovní nadšenci si mohou vybírat z pestré nabídky vodních sportů, jako jsou kajaky, paddleboardy a šlapadla nebo si vypůjčit motorový člun a vydat se po Vltavě vstříc novým zážitkům. Na břehu pak mohou potrénovat své svaly ve venkovní posilovně Yellow Gym, u beach volejbalu s partou kamarádů nebo pod vedením profesionálního trenéra, u oblíbeného stolního tenisu, longboardu nebo badmintonu.

Rodiče s dětmi by si rozhodně neměli nechat ujít návštěvu dětského hřiště. Vaše děti zažijí nejedno dobrodružství, rozpohybují svá těla a ponoří se do říše kouzelných dětských snů a fantazií a vy si mezitím ve stínu u dobrého nápoje dopřejete zasloužený relax. V horkých dnech si malí piráti, námořníci, mořské víly, zkrátka všechny vodní živly mohou užít plno vodních radovánek v našem novém brouzdališti. Co když se ale malí dobrodruzi unaví, přepadne je hlad či žízeň a dospěláci si zase chtějí v klidu u kávičky popovídat? Žádný problém! Součástí dětského hřiště je i stylové občerstvení, kde si na své přijdou milovníci zmrzliny, nanuků, osvěžujících nápojů a dalších dobrot k jídlu a pití. Aby se u nás malí průzkumníci cítili v bezpečí, je celý areál dětského hřiště oplocen.

Pokud patříte mezi gurmány, přijdete si rovněž na své. Denně je v provozu Bistro Giallo nabízející vynikající těstoviny, pizzu, saláty a chutné sendviče. Pokud jste spíše na sladké pochoutky a kávu, navštivte náš La Panna Gelato. V centrálním náměstí u travnaté pláže najdete také Food Market – stánky s grilem.

V areálu Žlutých lázní pořádáme velké množství kulturních akcí pro širokou veřejnost jako jsou koncerty, festivaly, divadla nebo letní kino pod širým nebem a akce pro děti, můžete si u nás objednat soukromý nebo firemní večírek. K těmto účelům slouží krásný Modrý bar nebo prostorná Tančírna.

Žluté lázně rozhodně stojí za návštěvu, protože jsou jedinečné a nabízejí to nejlepší ze světa sportu, relaxace i gastronomie. Navíc se mohou pochlubit jednou z nejkrásnějších městských pláží v Evropě, kterou tvoří jak travnatá, tak písečná část. Ani koncem letní sezóny Žluté lázně neupadají do zimního spánku, nýbrž se rozzáří tisíci úspornými LED světly a návštěvníci se mohou kochat kouzelnou světelnou expozicí Světla vyprávějí.

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.

Napříč Prahou přes 3 jezy na paddleboardech

Každoroční skautská akce na sv. Václava po Vltavě centrem Prahy přes 3 jezy. Možné se zúčastnit jako závodník (ráno) nebo jako volné splutí (po poledni). Závody jsou součástí seriálu 8.ročníku Českého poháru v paddleboardingu, které pořádá Česká Federace Stand Up Paddle.
Praha, Praha

Pedro Jóia featuring José Salgueiro

Duo předních portugalských instrumentalistů se zkušenostmi u Marizy, Gilberta Gila, Zecy Afonsa i Waynea Shortera si vzalo tradice Pyrenejského poloostrova jako východisko k dobrodružným plavbám po hudebních mořích. Na svých objevných cestách kytarista Pedro Jóia a perkusista José Salgueiro vytvořil
Praha 4, Praha

Pedro Jóia

Pedro Jóia, kytarista, skladatel a producent, je zásadní osobností portugalské hudby, která stojí nejen v čele nového hnutí fado posledních dvou desetiletí, ale je také vynikajícím flamenkovým kytaristou.
Praha 4, Praha

Telka slaví 70 v České televizi – interaktivní expozice pro celou rodinu

Nová interaktivní expozice pro celou rodinu nazvaná Telka slaví 70 připomíná více než čtyřicítku oblíbených pořadů odvysílaných v posledních dekádách. Navštívit ji můžete v Galerii ČT.
Praha 4, Praha

Příběh pořadu – výstava ČT

Česká televize vás na nové výstavě, otevřené od 19. května v prostorech bývalé restaurace Rohlík vedle Galerie ČT, provede vznikem a životním cyklem filmů a seriálů a představí na padesát televizních profesí. Celou výstavou vás provede hlas Maxipsa Fíka v podání Josefa Dvořáka.
Praha 4, Praha

Příběh pořadu – výstava ČT

Česká televize vás na nové výstavě, otevřené od 19. května v prostorech bývalé restaurace Rohlík vedle Galerie ČT, provede vznikem a životním cyklem filmů a seriálů a představí na padesát televizních profesí. Celou výstavou vás provede hlas Maxipsa Fíka v podání Josefa Dvořáka.
Praha 4, Praha

Velká a Malá Amerika vlakem

Zvláštním vlakem do vápencových lomů s úžasnými scenériemi. Prozkoumejte vápencové lomy kousek za Prahou. Podíváme se k zatopenému lomu a projdeme podzemní štolou. Navštivte český "Grand Canyon".
Praha 5, Praha

Fáze spánku – výstava Kláry Sedlo v Galerii pod Palmovkou

Na výstavě “Fáze spánku” Klára Sedlo prozkoumává ty nejvíce zasuté sny a vize, které můžeme najít uvnitř naší hlavy.
Praha 8, Praha

Aktivity v okolí

Úniková hra Podolské mystérium

Venkovní orientační úniková hra Podolské mystérium je určena pro celou rodinu. Hrát může až šest osob.
Praha 4, Praha

Pražský přívoz P3 Lihovar – Dvorce

Přívoz se sezonním provozem (konec března – konec října) nabízí atraktivní spojení oblasti Podolí a Zlíchova, a to včetně výhodných návazností linek pozemní dopravy v zastávkách Lihovar a Dvorce.
Praha 4, Praha

Sauna Spot Dvorce – unikátní saunový svět u Vltavy

Saunový svět Sauna Spot Dvorce na břehu Vltavy vedle Žlutých lázní je jediný saunový svět umístěný v přírodě a přitom takřka v centru Prahy.
Praha 4, Praha

Sauny Vltava – Centrum duševního klidu na Podolském nábřeží

Sauny Vltava, to je oáza klidu a pohody v centru Prahy na Podolském nábřeží. K dipozici jsou tři sauny, Saunové divadlo, čtyři klidové zóny a jedinečné týpí s živým ohněm. Jedná se vůbec o největší saunu v ČR.
Praha 4, Praha

Půjčovna motorových člunů a lodí v Praze na Smíchově

I v Praze na Vltavě si můžete zapůjčit elegantní motorový člun. Věděli jste, že naše lodičky s motorem může řídit každý od 15 let, bez zvláštních oprávnění? Na lodičku se vejde až pět osob, a je tedy vhodná jak pro výlet ve dvou, tak pro rodinný, popřípadě skupinový výlet.
Praha 5, Praha

The Pop Up

Zaplavte si v nekonečném kuličkáriu, zhoupněte se mezi obláčky a nebo se dotkněte hvězd. Devět unikátních místností, které vás pohltí!
Praha 4, Praha

Dětský koutek ve Žlutých lázních

Vaše děti zažijí nejedno dobrodružství, rozpohybují svá těla a ponoří se do říše kouzelných dětských snů a fantazií a vy si mezitím ve stínu u dobrého nápoje dopřejete zasloužený relax.
Praha 4, Praha

Indoor Rowing – lekce veslování na trenažérech v Praze

Ve Sportovních Centrech Palmovka, Evropská a v Loděnici Bohemians se můžete zapsat na lekce skupinového veslování na trenažérech. Ať už vám je 9 nebo 99 let, ať už jste ve formě nebo na tom teprve pracujete, veslování na trenažéru Concept2 je skvělé aerobní cvičení, které vám pomůže být fit.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Soho v Podolí

Restauraci Soho najdete na Podolském nábřeží nedaleko Dvorců. Nabízí luxusní pochoutky mezinárodní kuchyně, včetně sushi.
Praha 4, Praha

Gemüse Corner Kebab

Proč se u nás z kebabu stalo jen jídlo ekonomické, nebo doping v opilosti nad ránem? Vždyť tuhle tureckou pochoutku jezdí do Berlína ochutnávat celý svět! Právě tam ji dotáhli k dokonalosti.
Praha, Praha

Lanýže od Markéty

Ochutnejte čerstvé lanýže a lanýžové produkty z Itálie.
Praha 4, Praha

Bistro Gemüse Corner Kebab Praha

Gemüse Corner Kebab totiž už v názvu slibuje inspiraci německým kebabem nejvyšší třídy.
Praha, Praha

Praguecamp na Císařské louce

Jedinečně umístěný a mnoha lety prověřený kemp se nachází na jednom z pražských ostrovů jen 1 km od centra Prahy. Příjemné ubytování v klidném prostředí poskytuje zázemí všem typům cestovatelů, ať už cestujete obytným autem, karavanem nebo jen se stanem nebo batohem.
Praha 5, Praha

Cheecup

Firma Cheecup oslovuje klienty jasnou koncepcí: domácí výroba cheesecaků a cupcaků.
Praha, Praha

Pension Helena

Rodinný pension se nachází ve vilové čtvrti v Praze 4 – Podolí.
Praha 4, Praha

Restaurace Na Kopci

Michelin Bib Gourmand. To je ocenění, kterým se může pyšnit malý rodinný podnik v Praze. Toto ocenění ve zkratce znamená, že restaurace nabízí vynikající jídlo za rozumné ceny. V menu najdete speciality české a francouzské kuchyně založené na sezónních a lokálních surovinách.
Praha 5, Praha