Úvod > Co chcete dělat? > Žluté lázně - sportovní a relaxační areál
Žluté lázně - sportovní a relaxační areál
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Žluté lázně - sportovní a relaxační areál

Letní sporty
Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je nohejbal, stolní tenis nebo půjčovny kol a bruslí. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.

V areálu Žlutých lázní najdete pláž s několika bary i tančírnu. Konají se tu pravidelně akce, které dokáží přilákat jak obyvatele Prahy, tak turisty z mnoha koutů světa. Žluté lázně vás určite nezklamou!

Multifunkční sportovně-relaxační centrum v Praze-Podolí určené všem věkovým kategoriím v roce 2010 oslavilo už 100. výročí. Areál nabízí zájemcům bohaté možnosti atraktivního pobytu i pohybových aktivit v jedné z nejkrásnějších přírodních lokalit na břehu Vltavy.

Pro sportovce:

Beachvolejbalové kurty, nohejbal, osm hřišť na pétanque, stolní tenis, loďky, šlapadla, dračí lodě, externí obří šachy. Půjčujeme kola Cruisers, paddleboard, longboard a další freestylové aktivity. 

Pro děti:

K velké chloubě Žlutých lázní patří bezesporu dětský koutek  s brouzdalištěm, bazénky, dětským divadélkem a mnoha dalšími atrakcemi na hraní a dovádění. Uzavřený koutek  je perfektním místem pro pořádání dětských párty a oslav narozenin. Součástí koutku je také přebalovací koutek pro nejmenší. V hlavní sezóně se pro děti připravují dětská divadélka, dílnička, příměstské tábory a mnoho dalších zábavných kroužků.

Pro gurmány - Modrý bar i piknik:

Do Žlutých lázní se nechodí pouze za sportem, ale také za dobrým jídlem a příjemným posezením s výhledem na romantický výhled na Vltavu. V Modrém baru se nejen dobře najíte, ale můžete zde rovněž uskutečnít firemní večíreky, rauty, svatby, uzavřené párty, oslavy narozenin, módní přehlídky, tiskové konference, sportovní přenosy na plazmových obrazovkách.

Nabídka Mini baru se soustřeďuje na známé alkoholické a nealkoholické koktejly, Plzeňské pivo, kvalitní Moravská vína a základní tuzemské i zahraniční lihoviny. Písečná pláž je situovaná pod prostorem Modrého baru a nabízí příjemné posezení u vína či lahodného koktejlu.

Dále zde naleznete velký Hexagon na travnaté pláži, Pivnice Tančírnu a terasu Pizzeria La Carezza, MeetingPoint Aperol Spritz, Party vor a letos jsou v nabídce také piknikové koše.
 

Aktivity zdrama:

Indoboard je sportovní náčiní určené ke cvičení rovnováhy potřebné pro všechny deskové sporty jako surfing, skateboarding, snowboarding, wakeboarding atd., ale také pro všechny mainstreamové sporty, které vyžadují hbitost a přirozenou koordinaci rovnováhy.

Slackline je moderní forma provazochodectví, balancování na tenkém popruhu, kterému se slangově říká "lajna". Tento adrenalinový sport má počátky v USA, kde si v Yosemithském národním parku lezci krátili čas balancováním na napnutém řetězu.
Prakticky jde o natažení pružného popruhu mezi dvěma úchyty, nejčastěji stromy.
Vyzkoušejte si, jak jste v provazochodectví dobří vy.

Venkovní šachy jsou oblíbeným sportem, považovaný za gymnastiku mozku, který známe nejčastěji v klasickém "stolním" provedení, získal ve Žlutých lázních atraktivní podobu s extrémně vysokými figurkami. Aktéři s nimi navíc budou tahat ve venkovním prostředí. Jednotlivé figurky měří kolem sedmdesáti centimetrů.
 

Pro firmy:

Žluté lázně jsou ideálním místem, kde strávit sportovní den s přáteli, ale zároveň  také atraktivní prostor pro uspořádání firemních párty i teambuildingů, soukromých oslav narozenin, večeří nebo svateb. V nápadech se meze nekladou a tým v Žlutých lázních dokáže zrealizovat vše dle přání klienta.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019