Úvod > Aktuality > V Zoo ve Dvoře Králové můžete přespat v korunách stromů
V Zoo ve Dvoře Králové můžete přespat v korunách stromů
"> "> "> ">
Ubytování

V Zoo ve Dvoře Králové můžete přespat v korunách stromů

  • Vydáno6. října 2020
Chtěli byste zkusit, jaké to je strávit noc na africkém safari? Snídat na terase umístěné přímo nad výběhem žiraf, zeber a pakoňů? Ve dvorské zoo to není žádný problém – můžete si zde objednat pobyt v luxusních stanech v "korunách stromů" anebo v hotelu Safari Lodge. Rezervace na rok 2021 byly již spuštěny.
Safari v korunách stromůSafari kemp ve Dvoře Králové nabízí novou možnost ubytování, a to v luxusních stanech v "korunách stromů" s výhledem na africká zvířata! Sedm nových stanů v africkém stylu v těsné blízkosti výběhu afrických zvířat vám kromě komfortního ubytování nabízí možnost mít africkou přírodu na dosah. Díky velké terase, která je součástí každého stanu, si můžete tiše ukryti mezi stromy vychutnávat ničím nerušené pohledy na skupiny pakoňů, žiraf nebo zeber od května do října.
 
stan safariStany jsou vybudované tak, aby vám poskytly veškeré pohodlí a zároveň jste si připadali jako na opravdovém safari. Kapacita stanu je 4 dospělé osoby (jedna manželská postel a palanda se dvěmi přistýlkami). Za doplatek lze umístit další 2 dětské cestovní postýlky. Součástí ubytování je vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a wc, ve stanu č. 7 Zimbabwe k dispozici rohová vana), lednička, věšák, kempingové židle, noční stolky, retro lampička a gril umístěný vedle stanu. Ložní prádlo, ručníky, osušky a koupelnová kosmetika v ceně ubytování stejně jako snídaně a vstup do zoo.

vyhlídka safari resortUbytovat se můžete také v tříhvězdičkovém hotelu Safari Lodge. Pokoje jsou vybaveny v koloniálním nebo ethno stylu. Usínat tak budete obklopeni atmosférou daleké Afriky, kterou jen u nás máte doslova na dosah ruky.... Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici vstupenku do do areálu safari parku. Součástí Safari Kempu je i výběh s africkými zvířaty, které mohou pozorovat všichni ubytovaní přes nenápadný plot nebo z vybudované vyhlídky od května do září v závislosti na počasí.

S rezervací na ubytování v Safari park resortu určitě neotálejte příliš dlouho, během několika příštích měsíců budou prázdninové termíny na rok 2021 opět beznadějně vyprodané.


Super pobyt ještě letos!

Safari parkOd 19.10. do 31.11. pro vás v Safati parku připravili ubytování za úžasnou cenu 1000 Kč pro 2 osoby za noc se snídaní a neomezeným vstupem do pěší části safari parku.

I když už je hlavní sezona za námi a brány safari se uzavřely, stále vám mají ve Dvoře Králové co nabídnout. Procházku po nově zrekonstruovaných pavilonech a venkovních expozicích skvěle doplní ubytování v africkém stylu a snídaně v Safari pivovaru. Rezervace se provádí pouze na safarilodge@zoodk.cz.
Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové je jedna z nejznámějších zoologických zahrad v Česku. Najdete tu největší kolekci afrických zvířat v Evropě a jedinečné Africké a Lví safari. Dvorský safari park je také světovou jedničkou v odchovu kriticky ohrožených zvířat a jejich navracení zpět do přírody.

Safari Kemp ve Dvoře Králové

Safari Kemp ve Dvoře Králové

Pozorujte antilopy a zebry přímo ze svého bungalovu, stanu nebo karavanu – budete si připadat jako na dovolené v Africe. Vybírat můžete mezi stylovým ubytováním v bungalovech nebo využít pohodlí vlastního stanu či karavanu. Ubytovat se můžete i v korunách stromů s výhledem na africká zvířata!