Úvod > Aktuality > V Zoo Praha se potkáte s Mikulášem a jeho družinou
V Zoo Praha se potkáte s Mikulášem a jeho družinou
">
Zážitky

V Zoo Praha se potkáte s Mikulášem a jeho družinou

  • Vydáno5. prosince 2019
Do pražské zoologické zahrady zavítá 5. prosince Mikuláš se svým doprovodem! Od 9:00 do 14:00 hodin se bude s čertem a andělem procházet po areálu. A vzhledem k tomu, že do zoo chodí pouze hodné děti, nemusí se nikdo čerta bát! Naopak, kouzelná trojice bude mít pro všechny děti připravené sladké překvapení.
Do Zoo Praha dorazí už dnes, 5. prosince 2019, tradičně Mikuláš se svou družinou. Obcházet zoologickou zahradu bude od 9:00 do 14 hodin a on i jeho společníci budou připraveni kontrolovat, zda přítomné děti byly zlobivé, nebo hodné.

Zatímco pro hodné má Mikuláš připravenu malou odměnu, zlobivé se budou muset vypořádat s čertem. Trojice vyrazí na své putování ze Vzdělávacího centra.

 
Rezervace Bororo v Zoo Praha

Rezervace Bororo v Zoo Praha

Pražská zoo nově nabízí odpočinkovou a herní zónu pro rodiny s dětmi – Rezervaci Bororo. Součástí areálu je netradiční herní prvek s motivy amazonské vesnice, amfiteátr pro prezentaci tréninku zvířat a kavárna. Herní zónu najdete ve venkovních prostorech Pavilonu velkých savců v dolní části zahrady.

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.

Chovatelem v Zoo Praha na jeden den – splňte si svůj dětský sen

Chovatelem v Zoo Praha na jeden den – splňte si svůj dětský sen

Speciální program v Zoo Praha je určen pro všechny milovníky zvířat, kteří v dětství chtěli krmit lvy, pečovat o slony, hledět do očí žirafě či chovat anakondu, ale profesní život je pak zavál jinam.